2012 İkizler Burcu Aşk Hayatı

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 3 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 İkizler Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  İkizler Burcu Aşk Hayatı 2012
  2012 İkizler Burcu Aşk Hayatında neler olacak

  İkizler burcunun aşk hayatını merak edenelriniz vardır mutlaka öyleyse hemen sizleri 2012 İkizler Burcu Aşk Hayatı ile baş başa bırkaıyoruz arkadaşlar 2012 İkizler Burcu Aşk Hayatı sizlerle

  2012 Yılında Aşk hayatınız çok mutlu geçecek. Aşk Gezegeniniz Jüpiter; yılın büyük bir bölümünde, Koç burcunda de yer alacak. Bu yıl aşk yaşantınız canlanıyor. Hislerinizde coşku ve heyecan eksik olmayacak. Bu etkiler, gerçekten hoş, eğlenceli ve romantizm dolu olacaktır.


  Hayatında biri olmayanlar İkizler için, beklemedikleri anda karşılarına aşk fırsatları çıkacaktır. Evliler muhtemelen bu yıl çocuk sahibi olabilirler. Aşk gezegeninizin, haritanızda on birinci evinizde olması, kararsızlığa düşmenize de neden olabilir. Çünkü öyle çok fırsatlarla karşılaşacaksınız ki, hangisini seçeceğiniz konusunda, isabetli karar veremeyeceksiniz.

  Haritanızda beşinci evinizin güçlü olması yüzünden, cinsel isteklerinizde artışlar olabilir. Hareketli sosyal çevre ve toplantılar, bazılarınız için ikinci evlilik nedeni olacaktır. Bir çok konuda değişik tecrübeler yaşayacak ve stratejik olarak rotasını çizemediğiniz kesin olmayan güzel ilişkiler yaşayacaksınız. Bu kadar eğlenceli ve romantik sahneler karşısında, bekar olan İkizler; evlilik konusuna pek ciddi bakmayacaklar.