2012 Hakkında Bilgi

'Güncel Bilgiler' forumunda HazaN tarafından 20 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 de neler olacak
  2012 yılı hakkında bilgi

  2012 Dünyanın, yani 4. çağın sonu ve değişimin – BİTİŞİN VE YENİ BİR BAŞLANGICIN tarihi diye nitelendiriliyor hep.Ne tesadüftür ki VAR OLAN ÇAĞIN BİTİŞİ, SIFIRLANIŞ VE YENİDEN YENİ BİR ÇAĞA, DEĞİŞİME BAŞLAYIŞ tanımı, bakın o tarihin rakamlarıyla nasıl anlamına uygun şekilde sıralanmış.

  2 – 0 – 1 – 2

  Rakamlar sıfıra yeniden dönüyor ve tekrar başlıyorlar. Rastlantı mı? Bilemiyorum; fakat düzenlere ve oturumlara çok dikkat edip araştırmalar yaptığım için sayıların bitişi, son buluşu ve yeniden başlayışı gibi bu kadar sistematik bir düzeni ifade eden bir tarihin aynı zamanda aynı anlamı taşıyan öneme sahip olması da bir hayli ilginç.

  2012 yılında neler olacağına dair mayalardan edinilen bilgilerin özeti ise şöyle:

  Bildiğimiz teknolojinin ötesine geçeceğimiz,
  Zaman ve paranın ötesine geçeceğimiz,
  Dördüncü boyutu geçtikten sonra beşinci boyuta gireceğimiz,
  Dünya gezegeninin ve Solar Sistemin Evrenin geri kalanı ile galaktik eş zamanlamaya gireceği, DNA’larımızın galaksinin merkezinden ‘yükseltileceği’ (veya yeniden programlanacağı). (Hunah Ku) Bu gezegendeki herkes mutasyona uğramaktadır. Bazıları diğerlerine gore daha farkındadır. Ama herkes bunu yapmaktadır. 2012 de Solar Sistemimizin düzlemi I Samanyolu Galaksimizin düzlemi ile tamamiyle hizaya girecektir. Bu döngünün tamamlanması 26,000 yıl almaktadır. Virgil Armstrong ayrıca başka iki galaksinin de bizimki ile aynı zamanda hizaya gireceğini söylemiştir. Kozmik bir olay!
  Zaman hızlanmaktadır (veya çökmektedir). Binlerce yıldan beri Dünya’nin Schumann rezonansı veya kalp atışı saniyede 7.83’dür. Ordu bunu çok güvenilir bir kaynak olarak kullanmaktadir. Bununla beraber, 1980’den beri bu rezonans yavaşça artmaktadır. Şimdi bu her bir saniye de 12 devirden fazladır. Bu her gün eski 24 saatte göre 16 saatten aza denk gelmektedir.
  Apocalypse veya ‘dünyalar arası zaman’ boyunca bir çok insan birçok kişisel değişikliklerden geçecektir. Bu değişiklikler çok fazla ve farklı olacaktır. Bütün bu buraya ne öğrenmek ve ne deneyimlemek için geldiğimizin bir parçasıdır. İlişkilerin bitmesi, yaşanan evin veya yerin değişmesi, mesleğin veya işin değişmesi, davranış veya düşüncelerde değişimler bu değişikliklere örnek olabilir.
   
 2. Cevap: 2012 Hakkında Bilgi

  teşekkürler