2012 Balık Burcu Aşk Hayatı

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 3 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Balık Burcu Aşk Hayatı
  2012 Balık Burcu Aşk Hayatı Yorumu
  2012 Balık Burcu Aşk Hayatında Neler Olacak

  2012 Balık Burcu Aşk Hayatı nasıl geçicek 2012 yılında balık burçları aşk hayatlarında nelerle karşılaşacakalr merak ettiğiniz tüm soruların cevapları sizlerle 2012 Balık Burcu Aşk Hayatı

  Sevgili Balıklar 2012 yılında Aşk ve evlilikle ilgili 7.eviniz bu yıl etkin.Evet hayatınızın aşkın ile bu yıl karşılaşabilirsiniz. Aşk evinizin yönetici gezegeni Merkür, dolaştığı evlerin konumuna göre bulunduğu alanlara bağlı bazı küçük maceralar yaşatsa da, bu yaşamınızı kapsayan nitelikte bir aşk olmaya aday ve evliliği düşünebilirsiniz..
  Mevcut ilişkilerinizi mercek altına alacaksınız. Arzu ettiğiniz özgürlüğü elde edebilmek için, geniş kapsamlı arayışlarınızı sürdüreceksiniz. Yalnız yaşayan Balıklar, ciddi birlikteliklerin eşiğine gelecek, küçük denemeler yaşayacaklardır. 2. evlilikten çekinen Balıklar ise, evlilik tarzı bir ilişkinin içinde olacaklardır. Kardeş veya kardeş kadar yakın olanlar da, Ekimin sonlarına doğru ciddi evlilik fırsatları yakalayacaklar. Evli olan aile büyükleri mevcut durumlarını koruyacaklar.