2011 Yeni erkek parfümleri

'Sosyal Konular' forumunda Blue tarafından 6 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 yeni erkek parfümleri,2011 erkek parfümleri,2011 erkek parfümleri,erkek parfümleri 2011

  Kenzo Homme Woody

  Kenzo'nun yeni kokusu, yeryüzü ve gökyüzü arasında, gücünü doğadan alarak özgürlüğü simgeliyor. Aromatik ve ağaçsı özelliklere sahip koku, gücünü bir ağaç gibi topraktan alıyor.

  Başlangıç notalarında fesleğen ile hareketlenen koku, kalp notalarında karabiber ve siyah biberiye ile enerjisini artırıyor. Bu notalar, atlas, vetiver ve sedir ağacı ile son buluyor.


  Marc Jacobs Bang Man

  Baştan çıkarıcı ve karizmatik... Genç ve büyüleyici. Maskülen ve rafineri. Marc Jacobs Bang biberli, odunsu, baharatlı ve güçlü bir koku.

  Kokunun kalp ve dip notaları odunsu ağırlıkta. Reçine ve aromatik benzoin güçlü bir etki yaratarak vetiver, beyaz yosun ile karışıyor. Paçuli etkisiyle koku; cüretkar, derin ve sofistike karakteri ile tende kalıcılığını koruyor.


  Chanel Bleu De Chanel Pour Homme

  Son 10 yılın en iyi erkek parfümü lansmanıyla çıkan Chanel Bleu, iddiasının hakkını veriyor. Baş döndürücü, seksi...

  Üst notası, pembe biber, turuçgiller , vetiver; orta notası, greyfurt, kuru sedir ağacı notaları, labdanum (Laden Reçinesi), alt notası; tütsü, zencefil, sandal ağacından oluşuyor.

  Bvlgari Man
  Kalabriya bergamot, menekşe yaprağı ve beyaz armut ilk dokunuş... Taze ve meyvemsi. Bu taze ilk nefes parfümün kalbine kadar devam ediyor ki bu, sıradışı temel karakterini oluşturuyor.

  Bvlgari Man, baştan çıkarıcı odunsu bir koku. Vetiver ve cypriol birleşiminin güçlü ve kararlı aroması ile tatlı beyaz odunsuların sandal ağacı ve kaşmir ağacı ile birleşiminin sıcak dokunuşu... Bu noktada parfümün beklenmedikliği açığa çıkıyor: Bitkisel amberin çekici uyumu. Bu uyum, Alberto Morillas tarafından Bulgari için özel olarak yaratıldı. Beyaz bal ve miskin büyüleyici nüansları ile asilbentin sıcak harmonisinin karışımı kokuya oryantal bir heyecan katıyor.


  Givenchy Play Intense

  Enerjik, dinamik ve neşeli... Taptaze.

  Üst nota; bergamut ve mandalina ikilisi, orta nota; Amiris çiçeği kırmızı biber ve cafeier ağacı. Alt nota; kuru üzüm tonka fasulyesi vetiver ve paçuliden oluşuyor.

  Azzaro Elixir
  Azzaro Elixir aromatik ve odunsu nitelikte, yumuşak ve baharatlı oryantal nota ile birleşen bir koku. Kokunun ayırt edici özelliğini gizemi ve büyüsü oluşturuyor.

  Tepe notasında, limon, mandalina, armut ve frenk üzümü ile başlayan koku, orta notada lavanta, sandal, tarçın ve kakule ile birleşiyor ve dip notada, tonka, benzoin, ladin, otu ve vanilya ile sonlanıyor.