2011 SBS İllere Göre Anadolu Liselerinin Taban ve Tavan Puanları

'Eğitim Merkezi' forumunda ZeuS tarafından 7 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011 İllere Göre Anadolu Liselerinin Taban ve Tavan Puanları - 2011 İllere Göre SBS Anadolu Liselerinin Taban ve Tavan Puanları - SBS 2011 İllere Göre Anadolu

  illere göre anadolu liseleri taban puanları


  2011 SBS İllere Göre Anadolu Liselerinin Taban ve Tavan Puanları açıklandı.2011 Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (OGES) İllere göre Anadolu Liseleri Kontenjan Ve Tercih Listeleri yayımlandı. 2011 OGES tercih listelerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

  2011 Anadolu Liseleri Tercih Listeleri için Buradan tıklayınız

  Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi

  2011 Anadolu Liseleri Tercih Listelerini incelerken aşağıdaki açıklamaları esas alınız


  1) Bu listede bulunan pansiyonlu okulları kazanarak kayıtlarını yaptıran ve parasız yatılı olarak okumak isteyen öğrencilerden, parasız yatılı okuma şartını taşıyanlara, cinsiyetlerine uygun pansiyon bulunması halinde, pansiyondaki boş kontenjanlar ölçüsünde okula giriş puanları esas alınarak seçme ve sıralama ile parasız yatılılık hakkı tanınır. Pansiyonlarda paralı yatılı kalmak isteyen öğrenciler ise kontenjanlar ölçüsünde paralı yatılı kalabilirler.

  2) Adana ili Adana Kız Lisesi, Erzurum ili Nenehatun Kız Anadolu Lisesi, Gaziantep ili Nuriye-Vasıf Onat Kız Anadolu Lisesi, İstanbul ili Çamlıca Kız Anadolu Lisesi, Kandilli Kız Anadolu Lisesi, Kayseri ili Behice Yazgın Kız Anadolu Lisesi, Şanlıurfa ili Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız Anadolu Lisesi, GAP Kız Anadolu Lisesi, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi, Siverek Kız Anadolu Lisesi ve Fethi Şİmşek Kız Anadolu Lisesini sadece kız öğrenciler tercih edebileceklerdir.


  Sbs Tercihlerinin nasıl yapılacağına dair https://forumdas.net/sbs/sbs-tercihleri-nasil-yapilir-131812/ başlığımızı ziyaret edebilirsiniz.