2011 Polis Koleji Sonuçları

'Eğitim Merkezi' forumunda ZeuS tarafından 7 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Polis Koleji Sınav Sonuçları,
  Polis Koleji Sonuçları 2011

  2011 Polis Koleji Sonuçları


  2011 Polis koleji sınav sonuçları bugün açıklanıyor. Polis Koleji Sonuçlarının açıklanması ile ilgili ayrıntılar şöyle;

  2011 Yılı 8. Sınıf SBS Sonuçları Polis Koleji ve 8. Sınıf PYBS ile birlikte 7 Temmuz 2011 tarihinde açıklandı. Sınav sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz...

  2011 Polis Koleji Sonuçları sayfa için Tıklayınız
   
  Son düzenleme: 8 Tem 2011
 2. Cevap: 2011 Polis Koleji Sonuçları

  Polis Koleji Sınavı sonuçları Kazananlar poliskoleji.k12.tr sayfası hata veriyor..

  Polis Koleji Sınavı sonuçları açıklanamıyor sistem Kilitlendi

  Polis Koleji Sınavı sonuçları Kazananlar poliskoleji.k12.tr sayfasından bilgi verilmez oldu..

  Emniyet Genel Müdürlüğü Ankara Polis Koleji 2011 Yılı Polis Koleji Giriş Sınav Sonuç Bilgileri T.C. Kimlik Numarası girilerek öğrenilebiyliyor. Polis kolejine giriş sınavına katılmaya hak kazanan başarılı olan bütün adayların en kısa süre içerisinde nüfus hüviyet cüzdanı aslı ile sınava başvuru yaptıkları İl Emniyet Müdürlüklüklerinin eğitim şubelerine müracaat etmeleri gerekmektedir. Başarılı olan adayların 2. Sınav aşaması olan polis koleji giriş sınavına gelirken il emniyet müdürlüğü eğitim şubeleri tarafından kendilerine tebliğ edilen evrakları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Adaylara ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir.Polis Koleji Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi poliskoleji.k12.tr adresinden açıklanacağı bildirildi.

  Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Koleji Müdürlüğü'nün resmi web sitesinden yapılan açıklamada; "Polis Koleji Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi 8 temmuz 2011 Cuma Günü Sitemizden Açıklanacak." ifadelerine yer verildi.
  Polis Koleji Sınavına Girmeye Hak Kazananların Listesi 8 temmuz 2011 Cuma Günü Sitemizin poliskoleji.k12.tr adresinden açıklanacak.
  Ayrıca "I. Aşama: MEB tarafından yapılan Seviye Belirleme Sınavları sonunda hesaplanan Ortaöğretim Yerleştirme Puanına (OYP) göre Polis Kolejine Giriş Sınavına katılacak adayların belirlenmesi;
  II. Aşama: Polis Kolejine Giriş Sınavıdır. Ortaöğretim Yerleştirme Puanına (OYP) göre belirlenen adayların katılacağı ve Ankara Polis Koleji Müdürlüğünce yapılacak olan sınavdır.
  Polis Kolejine Giriş Sınavı; Temmuz ayı içerisinde yapılacak üç ayrı aşamalı bir sınavdır. Polis Kolejine Giriş Sınavı aşamaları; mülakat, beden eğitimi ve yazılı (test) sınavlarından oluşmaktadır. Sınavlarda başarılı olup Kolejlere girmeye hak kazanan adaylar Ankara Polis Koleji Müdürlüğünde intibak eğitimine alınırlar ve bu süre içerisinde adaylara okulun denetimi ve gözetiminde tam teşekküllü Devlet Hastanelerinden Sağlık Kurulu Raporu aldırılır.
  Polis Kolejine girmek isteyen adaylar öğrenim gördükleri okullardan 07-25 Mart 2011 tarihleri arasında Polis Koleji için başvuruda bulunacaktır. Öğrencinin polis koleji başvurusu öğrenim gördüğü okul müdürlüğü tarafından elektronik ortamda onaylanacaktır.
  Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Şehit Çocuğu, Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrosunda Görevli iken Eceli ile Vefat Edenlerin Çocukları ve Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Görev (Vazife) Malulü Çocuğu olanlar Polis Kolejine başvuru yapmak istiyorsa başvuru ekranında aşağıdaki seçeneklerden kendine uygun olanı işaretleyecektir. Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosunda halen çalışmakta olan ve emekli personel çocukları şıklarda işaretleme yapmayacaktır.
  Adaylara ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir.
  Adayların sınav sonuçlarını ve ilgili duyuruları, belirtilen adreslerden sürekli olarak takip etmeleri gerekmektedir.
  Polis Kolejine Giriş sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şubelerine gönderilecek olup, başarılı adaylar sınav sonucunu öğrendikten sonra en geç 22 Temmuz 2011 tarihine kadar nüfus hüviyet cüzdanı ile İl Emniyet Müdürlüklerine başvuruda bulunacaklardır." bilgilerine yer verildi.
  8 temmuz 2011 Cuma Günü poliskoleji.k12.tr adresini ziyaret edin.

  Ancak sistem kilitlendi MEB sitesine de Hacker saldırısı olduğu tahmin ediliyor

  (e-ha) Özel Haber
   
  Son düzenleme: 8 Tem 2011