2011 Nurgül Yeşilçay Elle Dergisi Resimleri-Röportajı

'Resimli Konular' forumunda Ezlem tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Nurgül Yeşilçay'ın, Elle dergisindeki röportajı.


  Şu aralar ruh haliniz nasıl?
  Oğlumun en sevdiği çizgi film olan 'Arı Bee'nin başında çok güzel bir şey yazar: "Bilinen tüm havacılık kurallarına göre; bir arının uçabilmesi mümkün değildir! Kanatları, şişko karnını yerden kaldırması için çok küçüktür. Ama arılar, her şeye rağmen uçar. Çünkü onlar, insanların 'İmkansız!' dedikleri şeyleri takmaz." Ben bu aralar mutluyum, yaşamayı seviyorum. Yeni heyecanlarım var. Bir çocuğum, sevdiğim işim ve arkadaşlarım var. Şükrederek yaşıyorum ve insanların "İmkansız" dedikleri şeyleri takmıyorum.

  Yaşadıklarınızdan sonuçlar çıkararak mı, yoksa her şeyi akışına bırakarak mı yola devam ediyorsunuz?

  Yapı olarak aynı hatayı tekrarlayabilecek bir insanım. O yüzden hayattan ders aldığım söylenemez. Daha çok duygularıyla hareket eden biriyim.

  Güçlü bir kadın imajınız var...

  Evet, güçlü bir kadınım. Ailenin en küçük kızıyım. Elimi sıcak sudan, soğuk suya sokmadım. Ev işi bilmem. İstediklerim hep oldu! O yüzden belki biraz şımarık büyümüş olabilirim. Bencilim; önce kendimi, sonra karşımdakini düşünürüm. Kadınlar, kocaları ya da sevgilileri olduğunda; onların hayatını yaşamaya başlıyor. Kadın doğurgan olduğu için, her türlü kalıba girebiliyor. O zaman da adam onu sömürmeye başlıyor. Kadının da sevdiği şeyleri yapması lazım. Başka türlü ayakta duramaz.

  MAGAZİNİ TAKAN BİRİ DEĞİLİM

  Boşanmanın ardından seksi bir Nurgül çıktı karşımıza... Söylediklerinizle çelişen bir durum değil mi bu?
  Evet ama o ilişkide öyle olmadı.

  Niye?

  Evlilik başka bir hâl yaratıyor. Toplum baskısı oluyor üstünde. Bir şey yapıyorsun, hemen "Aaa sen evlisin, böyle olmaz, öyle yapılmaz" gibi...

  Magazin medyasının tavrı, ilişkilerinizde etkili oluyor mu peki?

  Ben magazini çok takan bir insan değilim. Onlar da işlerini yapıyor. Oğlumu olaya dahil ettikleri zaman üzülüyorum. Çünkü Nejat daha çok küçük.

  Sözünü sakınmayan bir kadınsınız. Ama biten evliliğinizin ardından sessiz kaldınız. Neden?

  Açık sözlü olmakla, başkalarının duymasına gerek olmayan şeyleri söylemek başka şeyler... Boşanmak; kapalı kapılar ardında yaşanmış bir olay. Cem, benim bu saatten sonra arkadaşım ya da dostum değil. Sadece Nejat'ın babası. Biten ilişkinin ardından konuşmak, açık sözlülük değil ahlaksızlıktır.

  Nurgül Yeşilçay'ın, Elle dergisindeki resimleri

  nurgül-yesilcay-.jpeg