2011 mercedes fiyatları

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 3 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. mercedes fiyatları 2011,
  2011 mercedes fiyat listesi,
  2011 model mercedes fiyatları  2011 Mercedes Fiyatları Özellikleri Kampanya Ve İndirimleri
  Mercedes'in 'baş döndüren' kampanyaları

  [​IMG]

  Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Başınızı Döndürecek kampanyasıyla popüler modeli C-Serisi'nde ses getirecek imkanlar sunuyor. Nitekim kişisel müşteriler için 1.499 TL, kurumsal müşteriler içinse 1.485 TL’lik aylık ödemeyle bir C Serisi satın alma fırsatı, ay boyunca mümkün olabilecek.

  Kampanya çerçevesinde 36 ay vade ve yüzde 0.35 faiz oranı da dikkat çeken detaylardan..
  Mercedes-Benz Türk, ayrıca B-Serisi, CLC ve E-Serisi modellerinde de "Dikkat Kasko Çıkabilir" kampanyası düzenliyor. Bu kampanya ile de yüzde 0.75 faizle finansman imkanının yanı sıra bir yıllık Mercedes-Benz Kasko da hediye ediliyor. Bu kampanyada ödemeleri euro ile yapmak isteyen kurumsal müşterilere, yüzde 0.39’luk faiz oranından faydalanma imkanı da sunulmakta.

  Benzer koşullar, Mercedes'in hafif ticari araçlarında da mevcut. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, tüm vadelerde yüzde 0.59’luk cazip faiz oranı sunarak hem kişisey hem de kurumsal müşterilerin Sprinter modellerine uygun ödeme koşullarıyla sahip olması için fırsat sunuyor. Vito ve Viano modelleri için yine her vadede geçerli yüzde 0.79 faiz oranıyla avantajlı finansman sağlanıyor.