2011 KPSS Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri

'Eğitim Merkezi' forumunda ZeuS tarafından 30 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. KPSS 2011 Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri - 2011 KPSS Sınav Giriş Yerleri belli oldu - KPSS Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri 2011 - 2011 KPSS Öğretmenlik Sınav Giriş Yerleri öğren

  2011 KPSS A Grubu Öğretmenlik Sınavına Giriş yerleri açıklandı. 2011 KPSS sınav giriş yerleriyle ilgili ÖSYM tarafından yapılan yazılı açıklamanın ayrıntıları şu şekilde;

  9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde yapılacak 2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavına başvuran adayların sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

  Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile 29 Haziran 2011 günü saat 15.00’ten itibaren ÖSYM’nin Aday Ä°Ålemleri Sistemi internet adresinden sınava girecekleri her oturum için ayrı ayrı edinebileceklerdir. Sınava Giriş Belgeleri adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.

  Adayların sınava girecekleri binaları sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

  Fotoğraflı ve onaylı Özel Kimlik Belgesi olarak sadece Nüfus Cüzdanı veya Pasaport kabul edilecektir. Nüfus Cüzdanı fotoğraflı ve TC Kimlik Numarası yazılı olmalıdır. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.