2011 KPSS A Grubu Öğretmenlik Sınava Giriş Belgesi

'Eğitim Merkezi' forumunda ZeuS tarafından 30 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. KPSS A Grubu Öğretmenlik Sınava Giriş Belgesi 2011,
  2011 KPSS A Grubu Öğretmenlik Sınava Giriş Belgeleri


  2011 KPSS A Grubu Öğretmenlik Sınava Giriş Belgeleri yayınlandı. 2011 KPSS sınav giriş belgelerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz...
  9 - 10 Temmuz 2011 tarihlerinde yapılacak olan 2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı na başvuran adayların, sınava girecekleri bina-salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

  Ösym tarafından yapılan açıklama şöyle:

  Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile 29 Haziran 2011 günü saat 15.00 ten itibaren ÖSYM’nin ais.osym.gov.tr internet adresinden sınava girecekleri her oturum için ayrı ayrı edinebileceklerdir. Sınava Giriş Belgeleri adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.

  Adayların sınava girecekleri binaları sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

  Fotoğraflı ve onaylı Özel Kimlik Belgesi olarak sadece Nüfus Cüzdanı veya Pasaport kabul edilecektir. Nüfus Cüzdanı fotoğraflı ve TC Kimlik Numarası yazılı olmalıdır. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.