2011 Kasım Yengeç burcu yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 14 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Kasım Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Kasım 2011 Yengeç burcu yorumu
  Kasım ayı Yengeç burcu yorumları 2011

  Yengeç Burçları Kasım ayına biraz zor etkiler altında olsanız da iş ve aşk hayatınıza olumlu adımlar atarak, başlayacaksınız… Banka, faiz, kredi, vergi konuları ağırlıklı olabilir. Hayatın daha ortaklaşa maddi konularına odaklanabilirsiniz. ev ve iş hayatınızda bazı karamsarlıklarınız oluşabilir.

  Yeni bir iş sözleşmesi, kısa yolculuklar sizleri bekliyor. Ayın 20 ‘ si civarında 4 gün öncesi ve sonrası beklenmedik bir seyahat imkânı çıkabilir. Bazı yengeçlerde eğitim hayatları ile ilgili haberler alabilirler. Sosyal hayatınız, kariyeriniz, isminizi duyurduğunuz konular bu ay ışıldayacak sevgili yengeç. Tüm bu olan bitenler sizin tamamen kendinize odaklanmanıza neden olacaktır Beklentilerinize kışın, gelecek olanlar sürpriz olsun.

  Olumsuz bakış açınızla olayları büyütmemeye özen gösterin. Eğer çözülmesi gereken bir sorun varsa, o sorunu sakin gözlem yeteneğinizle halledebilirsiniz. Hemen canınızı sıkmayın sevgili Yengeçler… Bu zor seçimi, yaşamınızda alacağınız kararlar konusunda acele etmeyin. Güzel haberler devam ediyor. Venüs’ Akrep desteği ile medya ve basın sektöründe çalışan Yengeçler güzel haberler alacaklar.