2011 Kasım Ayı İkizler Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 14 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011 Kasım Ayı İkizler Burcu
  Kasım 2011 İkizler burcu yorumu
  İkizler burcu Kasım 2011 yorumu

  Kasım ayı ikizler burcu aylık yorumları sizler için sayfamızda hemen yaznımıza geçelim kasım ayında ikizler burcunu neler bekliyor öğrenelim.

  İkizler Burcu Kasım ayına çevrenizdekileri şaşırtarak başlıyorsunuz…Beklenmedik alanlardan alacağınız olumlu etkiler ay içinde keyfinizi yerine getirebilir. Özellikle, ticaret (yurt, içi, dışı), basın, yayın, eğitim, turizm, reklam, hukuk alanında iş yapan kişileri sürpriz başarılar mutlu edecek. Yapacağınız girişimler, görüşme yapacağınız yetkili ve bilgili kişilerden destek alacak, görüşmelerin sonunda başarı ve büyük kazançlar elde edebileceksiniz.

  Ancak 12 Kasımdaki destek açısı ile ayın 20 ‘ sinde maddi refaha ulaşacaksınız. Yeni iş teklifleri ve onun detayları ön plana çıkabilir, çalıştığınız iş yerinde olumlu değişiklikler olabilir. Bu nedenle kendinizi yeni kademelerde bulabilir, başka bir bölüme geçmek yâda dikey olarak yükselme ihtimalleri kapınızı çalabilir. Konuşma yeteneğiniz sizi önemli bir işin başına yerleştirebilir. İletişim gücünüz, özellikle medya alanında ise kendini daha çabuk göstermenize neden oldu. İkizler olarak bu ay şansınız yüksek Yine bu dönemde, hamile kalabilirsiniz. İkiz, üçüz hamilelikleri ile karşılaşabilirsiniz. Yine bu 3 haftalık dönem içinde tatlı ve zengin yiyecek tüketiminiz artacağından, kilo alımına dikkat etmelisiniz. ..