2011 Kasım Ayı Başak Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 14 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Başak burcu Kasım ayı 2011 yorumu
  Kasım 2011 Başak burcu yorum
  Kasım Ayı 2011 başak burcu yorumu

  Başak burçlarına özel Kasım 2011 Aylık burç yorumları

  Süprizlere hazırlıklı olun!Ortaklaşa hareket etmeniz gereken konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.
  Seyahat ve iş alanlarınızda şanslı etkileriniz ay içinde etkili olabilir.Arkadaşlarınıza karşı bu dönem alınganlıklardan kaçının.
  Başaklar yine gizli saklı ilişkilerden ve temaslardan hoşlanabilirsinizGeçmiş konu ve olaylar çözülmek ve tatlıya kavuşmak için gündeminize gelebilir.Bu olaylar sizi sadece yıpratır, o yüzden unutmak veya uzak durmak sizin yararınıza olacaktır.Ayrıca ortaklaşa para konuları gündeminizde olacak..Ödemeler ve hesap dengeleri öne çıkabilir.
  Tüm ay boyunca geri planda kalmanız gereken konularda, yardım işlerinde, yaratıcılığa dayalı alanlarda şanslı etkiler altında olacaksınız.Maneviyatınız kuvvetli ve güçlü olacak, bu yüzden yaşanacak herhangi bir şeyi sorun etmeyecek ve kendi gücünüzden kuvvet alacaksınız.

  Başak burçları Ekim sonunda ise, seyahat, uzak yerler, dış koşullar ve uzak akarabalarınız devreye girmeye başlayacak.İş konularında veya sağlık alanlarınızda alacağınız bazı haberler, üzerinizde bu sıkıntı yaratabilir.Ama büyük bir olay ile karşı karşıya kalmıyacaksınız.