2011 Kasım ayı Akrep Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 14 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. Akrep burcu yorumları Kasım 2011
  2011 Kasım ayı Akrep burcu yorumları
  Akrep burç yorumu Kasım

  Akrep burcu Kasım ayı yorumu sizlerle

  Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz.Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz.
  Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayınKasım.Fakat bu zor günler kısa sürecek.

  Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz.Kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatlar ayağınıza gelecek. Şans gezegeninizin size vereceği mutluluklar karşısında sanki farklı bir dünyanın kapılarının size açıldığını göreceksiniz. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; yakın çevrenizin de desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.
  Bazı fırsatlar karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamlar oluşacak.Geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Eğer işsizseniz bu yıl güzel bir işin kapıları açılacak.Yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücü bulacaksınız.Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz.Öğrenme merakınız artarken, şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek.Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz İşinizle meşgul olurken ailenizi ihmal edebilirsiniz.
  Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz için hareket etmek isteyeceksiniz. Özellikle evli olup da sorun yaşayanlar iş konularına kendilerini kaptırıp da eşlerini ihmal etmemeli.
  Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.Yüksek mevki arayışı içindesiniz.Çabalarınız olumlu sonuç verecek fakat rakiplerinizden de, etkileşimler alacaksınız. Onlarla savaşınız yok ama durum değerlendirmesi yaparken, üstün yönlerinizi çevreniz üzerinde kullanacaksınız. Baskıcı davranışlardan etkilenmek istemeyeceksiniz.