2011 giyim modası

'Moda Rehberi' forumunda Wish tarafından 23 Kasım 2010 tarihinde açılan konu 1. 2011 bay bayan Giyim Modası


  Que 2010-11 Sonbahar Kış

  [​IMG]

  Que 2010/2011 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonunda yer alan deri detaylar, cesur çizgiler ve yenilenen formlar Que kadınının özgün seçimlerini vurguluyor. Koleksiyonun vazgeçilmez renkleri siyah, duman, buz mavisi gibi renklerin öne çıktığı tasarımlar varolana özgün bir boyut getiriyor. İddalı ve seksi Que kadını, Sonbahar Kış koleksiyonuyla yaşam enerjisini ortaya çıkartıyor.

  [​IMG]

  Que 2010/2011 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu; günümüz erkeğinin yaşam tarzına paralel olarak kullanışlı, farklı şekillerde giyilebilen modern tasarımlar sunuyor. Vücudu ikinci bir deri gibi saran montlar, tekno kumaşların kullanıldığı tek ceket ve pantolonlar, felsefelerine sadık kalınarak farklılaştırılan deri, file, ekstrafor, fermuar ve metal aksesuarlarla detaylandırılan parka, gömlek, triko ve kazaklar çarpıcı ürünlerin başında geliyor.

  Ralph Lauren 2011 İlkbahar-Yaz


  [​IMG]

  Bütün masumluğuyla ortaya koyduğu dişiliği baştan çıkarıcı bir özellikle harmanlayan Ralph Lauren 2011′in sıcak günlerinin en şık bayanlarını podyumlardan tanıtmaya başladı. Modanın öncüsü marka 2011 ilkbahar yazı için hazırladığı koleksiyonunu görenler bu mevsimlerin gelmesini sabırsızlıkla bekleyecekler. Taşıyanına sihirli dokunuşlarıyla bir anda zerafet ve asalet katan Ralph Laurenin bu tazecik koleksiyonu ile kadınlar bulundukları her ortamda kendilerini en iyi kadar iyi hissedecekler. Dıştan içe bütün benliklerini kendine güven imajıyla saracak bu şık koleksiyon 2011′in en kıskanılacakları arasına şimdiden girmeyi başardı.

  Ralph Lauren 2011 ilkbahar yazı için beyaz, krem ve açık kahve tonlarını ağırlıklı olarak kullanmış. Açık tonları daha çok bluz ve elbiselerinde kullanan markanın bu koleksiyonunda hemen hemen bütün kombinlerinin üzerinde görebileceğiniz kemer detayı. Kadınların ortaya çıkarmaktan zevk duyacakları incecik bellerine imajlarını süsleyecek etkileyici kemerlerde bu koleksiyonda. Ralph Lauren şık kemerlerini zemine zıt tonlarda kullanmayı tercih ederek bu mükemmel detayı ön plana çıkarmayı başarmış. Mini şortlardan bol kesim pantalonlara, bileklerinizi okşayan boydaki elbiselerden güpürlü bluzlere kadar uzanan yalın ama bir o kadar gösterişli koleksiyonu ile Ralph Lauren bahar gelmeden içimizi açmaya başladı bile.

  2011 İpekyol Kaban Modelleri


  [​IMG][​IMG]

  Renklerin orta ve donuk tonlarını 2011 kaban koleksiyonuna uyarlayan markanın modellerinde ki iri düğme detayları da göze çarpmayacak gibi değil. Düğmelerini cep izlerinin üzerinde dahi kullanan İpekyol kaban boylarını kesinlikle kalça altında tutarken bu seçimle aynı zamanda kadınları içte ki kombin derdinden de kurtarıyor. Yakalarda ve kollarda daha önceleri mini ceketlerde alışkın olduğumuz farklı kesimler 2011′in İpekyol kabanlarına da oldukça yakışmış. 2011 kabanlarında ki kumaş tercihini ise dokunmaktan dahi büyük haz duyacağınız yumuşacık kumaşlardan yana kullanmış