2011 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 14 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Kova burcu aralık ayı yorumları
  Kova burcu 2011 Aralık yorumları
  2011 Aralık ayı kova burcunun yorumu

  Kova Burcu Aralik 2011 Yorumu
  Sevgili Kovalar Aralık ayındayakın çevre ve arkadaşlarınızla olan iletişiminiz yoğun olabilir.Onların yapacağı bir plan dahilinde hareket edebilirsiniz.
  Uzak akrabalarınızdan alacağınız haberler, kendinizi yetersiz hissetmenize yol açabilir. Hayatınızın yaratıcı ve eğlenceli yönlerine odaklanmaya çalışın.
  Hayatınızın dağınıklığı, size özel hayatınızda hata yaptırabilir. Özel ilişkilerinizde aldatıcı etkiler altında olacaksınız. İlişkilerinizde kendinizi ve karşı tarafı kandırabilir veya karşı tarafın sizi kandırmasına izin verebilirsiniz. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.
  İşinize kanalize olmanız gereken yerlerde, aile hayatınızın sorumlulukları işinizi engelleyebilir veya tam tersi olabilir. Ya da ailenizle ilgili yeni kararlar ve alınabilir.Marsın Başak burcunda olması İtibarıyla 2 ay boyunca enerjinizi ortaklaşa para konularına kaydıracaksınız.
  Sevdiğiniz insanla ortak hareket etmek veya ortaklarınızla para hesabınızı oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Tehlikeli yerlerden, uzak durmalı, ameliyat olacaksanız uygun bir döneme ertelemelisiniz. Ay sonu, eğlence alanlarınız fazlasıyla aktif olabilir. Siz sevdiğinizle planlar yapmak isterken, sosyal çevrenizdeki aktiviteler yüzünden düşündüğünüz gibi bir