2011 Aralık Ayı Boğa Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Elfida tarafından 14 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Boğa Burcu 2011 Aralık ayı yorumları
  Boğa burcu yorumları Aralık 2011
  Aralık 2011 Boğa burcu yorumu

  Düşündüğünüz veya hayalini kurduğunuz şeyler, gerçekçi olmayabilir. Kişisel tercih ve seçimleriniz sonucu, özel yaşantınızda bir takım hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Ya da eşinizin veya sevgilinizin hayatındaki oluşumlar, sizin hayatınızı değiştirebilir veya farklı kararlar almanıza neden olabilir.

  Aralık ayında, aktif ve sosyal olan hayatınız biraz sakinleşebilir. Kendinizi dinlemek, başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Aklınıza takılan iş konuları kendinizi suçlu hissettirtebilir. Siz bu aralar sessiz ama derinden gitmeyi tercih etmeli, fazla iddialı olmamalısınız. Bunu farkedeceğiniz bir ay yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve iş alanlarınızda kendinizi kandırmaya müsait olabilirsiniz. İş alanlarınızda yanıltıcı etkiler, en fazla sizi aile yaşantınızda etkileyebilir. Aldatıcı etkilere karşı önleminizi almaya çalışın.

  21 Aralık itibarıyla mars başak burcuna geçecek. Artık enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Hobileriniz, sizi hareketlendirecek faaliyetler önem kazanmaya başlıyor olacak. Eğer çocuğunuz veya çocuklarınız varsa onlara karşı aşırı eleştirel ve titiz davranışlar içerisinde olmamaya özen gösterin. Ay sonu ise, daha çok parasal konular gündeminizde olabilir.