2011 AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları

'Biyografi' forumunda YAREN tarafından 28 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. AÖF Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları 2011,
  2011 Açık Öğretim Yıl Sonu Sınav Soru ve Cevapları,
  2011 Açık Öğretim Fakültesi Yıl Sonu Sınavı Soruları


  28-29 Mayıs tarihli 2011 Açıköğretim Fakültesi yıl sonu sınavlarının soru ve cevaplarına ulaşmak ve ilgili yönerge ve sayfalara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz..

  Açıköğretim Fakültesi 2011 Final Dönemi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi

  Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2011 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: Açıköğretim e-Öğrenme Portalı) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

  Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

  Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

  Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

  Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

  Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

  Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

  Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

  e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (Anasayfa - Açıköğretim e-Öğrenme Portalı, Anasayfa - Açıköğretim e-Öğrenme Portalı vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.