2011 Altın Koza Film Festivali

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 23 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  18. altın koza film festivali 2011
  altın koza film festivali
  2011 Uluslararası Altın Koza Film Festivali
  18. ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ 17 – 25 EYLÜL TARİHLERİNDE...
  Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz 18. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin, 17-25 Eylül 2011 tarihleri arasında düzenleneceğini ve Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması yönetmeliğinde önemli bir değişikliğe gidilerek digital formatta çekilmiş filmlerin de yarışmaya başvurabileceğini açıkladı.

  Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan 18. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında Akdeniz Ülkeleri Kısa Film ve Ulusal Öğrenci Filmleri yarışmalarının yanısıra 1. Uluslararası Altın Koza Sinema Kongresi düzenlenecek. Bu yıl ilki gerçekleşecek olan “Uluslararası Altın Koza Sinema Kongresi”nin teması, “Türkiye Sineması: Türkiye’den ve Dünya’dan Bakışlar” Kongre, 21-24 Eylül 2011 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Film Tasarımı tarafından düzenlenecek.

  Festival kapsamında; dünya sineması seçkisi, özel gösterim bölümleri, belgesel gösterimleri, söyleşiler, atölye çalışmaları ve sergiler de sinemaseverlerle buluşacak.

  18. Altın Koza Film Festivali etkinlikleri ile ilgili detayları önümüzdeki günlerde açıklandığında sizlerle paylaşacağız..
   
Yükleniyor...