2011 Akrep burcu yorumu 2011

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 30 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2011 Akrep Burcu,Akrep Burcu 2011 Yorumları,2011 de Akrep Burcunu Neler Bekliyor,2011 Akrep Burcu Falı,

  Tutkuların bu yıl seni yaratıcılık ve ifade etme krallığına taşıyor. Tutkuların seni doğal olarak etjkileyecek ve daha fazla kazanmanın yollarını arayacaksın. Halkla ilişkiler şirketinde veya büyük bir firmada danışman olarak çalışabilirsin. İnsanlara iyi iş yaptırmak için motive etmenin yolunu biliyorsun, tavsiye almak isteyen kişiler kendilerini senin yanında buluyor. Yaratıcı öngörün dinamiklerini işleterek, senin daha çok tanınmanı sağlayacak.

  Ev ve iş yaşantını destekleyen çok iyi bir sistemin var, bu hayatını daha ileriye nasıl taşıyabileceğini öğreneceksin. Kariyer yaşamın bu yıl karika başlayıp devam ederken yaz döneminde dinlenmek ve romantik vakit geçirmek, bazen de düşünmek için çok fazla zamanın olacak. Bunların yanı sıra bazı sürrpriz gelişmeler yaşayabilirsin ve kariyer ile ev hayatının dışında yeni şeyler yapabilirsin.

  Seyahat etmeyi, farklı yerler görmeyi, kültürleri, fikileri seviyorsun. Çalışmaya aşıksın. Kişisel ilişkilerin sana nefes almanı sağlayacak ve hala kendi ihtiyaçlarına gereken önemi veremediysen bu yıl buna fırsat bulacaksın. Vahşi tutkularını karşılaması için çok fazla fiziksel etkileşime ihtiyaç duyabilirsin. Masaj, sıcak doğal ortamlar hayatına ahenk katabilir.

  Akrep Burcu Aşk Hayatı

  Hayatınızda ilk defa işinizle ilgili çok parlak fikirleriniz ve onları uygulama şansınız var. Aklınızın gösterdiği yol sizin için önemli. İyi bir dostta bulacağınız tüm özelliklere sahip bir sevgiliniz olacak, içinizdeki şehveti kaybetmeyeceksiniz fakat istemediğiniz ve geleceği olmayan kişilere koşmayacaksınız. Aşık olacağınız kişi, basında veya adli bir işte çalışıyor olacak. C ve L harflerine dikkat. Akrep kendi grubundaki kişilerle şehveti yaşarken, toprak gurubuyla derin bir sevgi ve aşk yaşayacak.
  Alıntı