2011-2012 Makyaj Trendleri

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 8 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011-2012 Makyaj Trendleri
  2011-2012 Makyaj Makyaj Modası
  Makyaj Trendleri Modası 2011-2012

  [​IMG]

  2011-2012 Makyaj Trendleri,Makyaj Modası-2011-2012 Makyaj Trendleri
  Makyajda En Son Trendler Nelerdir diye kara kara düşünmeyin.
  Makyaj Bilgisi Hakkında Bilgiler
  Makyaj güzellik için bayanların en büyük yardımcılarından bir tanesidir.
  Makyaj yaparken dikkat etmeniz en önemli iki husus vardır. Bu hususlar modaya uygun makyaj tercih etmek ve makyajı mevsimine uygun yapmaktır. Makyajınızda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız 2011 yılı makyaj trendleri size yardımcı olabilir.

  2011 yılına girerken yeni makyaj uygulamasını denemeye cesaretiniz var mı ? Geçen ay ülkemizi ziyaret eden Benoit Dumont‘un ipuçlarıyla,makyaj modasını takip etmek artık çok kolay.

  “2011 yılında makyajlar koyu ve natürel dudakların dumanlı gözlerle birleştiği iki farklı trendin hüküm süreceği bir sezon geçireceğiz”diyor. Benoit Dumont.Kusursuz bir cildin elle çizilmiş kadar belirginleştirilmiş elmacık kemikleri ile tamamlandığı nude makyaj modasının ise bu yıl da devam edeceğini ekliyor.Siz de yılın trendini bu açıdan yakalamak istiyorsanız,hafif bir fondöteni ya da renkli nemlendiriciyi tüm yüzünüze uygulayın.Hatlarınızı güçlendirip onlara daha keskin bir ifade katacak bir bronzlaştırıcı ya da aydınlatıcı pudra ile elmacık kemiklerinizin tam üzerini hafifçe renklendirebilirsiniz.

  Matlık Zamanı
  Tüm kış boyunca podyumlarda sıkça göreceğiniz mat ruj modası size daha mı cazip geliyor.Öyleyse nar çiçeğinden mürdüme kadar kırmızının tüm tonlarını dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.Benoit,mat rujlar uygulanırken tercih edeceğiniz kırmızı ve mürdüm gibi güçlü renklerin dudaklarınıza çok daha sofistike bir hava katacağını söylüyor.Bahsettiğimiz her iki makyajı tamamlayacak olansa ya Sophie Theallet defilesindeki gibi koyu kahve ya da Marc Jacobs defilesindeki gibi koyu yeşil dumanlı göz makyajı..


  Farkı Keşfedin

  Eğer enteresan yoğun renkleri bir arada kullanmak istiyor fakat buna her zaman cesaret edemiyorsanız,kız arkadaşınızla toplandığınız sıradan bir gecede elektrik mavisi ya da koyu mor bir göz farını ister yumuşak bej isterseniz de açık mürdüm rujla eşleştirerek sıra dışı makyajın tadını çıkarabilir ve yeni makyajınızla ilgili tepkileri ölçebilirsiniz.