2010 Yengeç Burcu

'Kadınca' forumunda Aysell tarafından 5 Oca 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2010 Yengeç Burcu Yorumları

  Yengeç burcunun olumlu özellikleri: Duygusal, hafızası güçlü, koruyucu ve şefkatli, uyumlu, evine ve ailesine düşkün, geleneksel değerlere önem veren, sezgileri güçlü, becerikli, direnme gücüne sahip Yengeç burcunun olumsuz özellikleri: Karamsar, aşırı önlemci, eskiye bağlı, tembel, alıngan, çabuk sinirlenen, bencil, kinci, kuşkucu ve kıskanç 2010 Yılında; Uğurlu sayınız: 2, 5, 7, 14, 41 Uğurlu taşınız: İnci, yakut, ay taşı, doğal kristal, pembe kuvars Uğurlu kokunuz: Leylak, menekşe, hanımeli Uğurlu renginiz: Beyaz, krem, açık mor, açık mavi, uçuk gri Giymemeniz gereken renkler: Siyah, koyu kahve ve pembe YENGEÇ 2010 YILINDA İNANÇLARINIZI GÜÇLENDİRECEK, YENİ OLANAKLARDAN YARARLANACAK, ÖZEL YAŞAMINIZDA İSE ZORLANACAKSINIZ

  ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR: 2010 yılında Balık burcunda hareket eden Jüpiter size her alanda yeni olanaklar sunuyor. Aldığınız kozmik enerji ile inançlarınızı güçlendirebilir ve sıkıcı koşullardan kurtulma olanağı bulabilirsiniz. Yüksek lisans, doktora ve yurtdışında eğitim fırsatlarını değerlendirebilir, akademik alanda önemli adımlar atabilir ve kariyer aşamasında yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Eğitim ve dinsel amaçlı ( hac gibi ) gezilere katılabilir, uzun yolculuklar yapabilir ve tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerden ve yabancılar ile kurduğunuz ilişkilerden çok şey kazanabilir, size ışık tutacak kişiler ile temasa geçebilirsiniz. Uranüs’ün etkisiyle düşüncelerinizde değişiklik olurken her şeye daha farklı açıdan bakabilir ve ideallerinizin peşinde koşabilirsiniz. Tüm bu etkenler altında yaşamınıza giren yeni kişiler ve alacağınız eğitim size yeni ufukların kapısını açabilir. Yeniliklere açık olmakla çok şey kazanacağınız bilmeli, şansı ve çıkış yolunu uzaklarda, tanışacağınız yeni kişilerde, yurtdışı bağlantılı ticari işlerde ve akademik alanda aramalısınız.

  ZORLANACAĞINIZ ALANLAR: 2010 yılında Satürn sizi iletişim gerektiren işlerde, eğitim alanında ve özel yaşamınızda zorluyor. Satürn’ün etkisi ile iletişim gerektiren işlerde engellere takılabilir, evde ve işte sorumluluklarınızdaki artış ve sıkıntı verici durumlar nedeni ile zorlanabilirsiniz. Satürn saklı süreç konumunu tamamladığı bu konumunda gerek işte gerekse özel hayatınızda önemli dönüm noktaları yaşayabilir ve zorlanma sonucu kendinize yeni bir yön çizebilirsiniz. Etkisi kaçınılmaz olacaktır. Bu etki altında sorumluluklarınızı aksatmanız, başkalarına güvenmeniz ve otorite ile çatışmanız olumsuz sonuçlara neden olabilir. Yılın ilk yarısında Mars’ın etkisiyle giderlerinizdeki artış bütçenizin dengesini bozabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmalı ve her şeyin hesabını iyi yapmalısınız.

  Alıntı
   
 2. Cevap: 2010 Yengeç Burcu

  Hmm :D bazi seyler dogru gibi :D