2010 Üniversite Akıllı tercih sistemi

'Etüt Merkezi' forumunda alemşah tarafından 22 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Akıllı Tercih Sistemi" projesini başlatıyoruz. Bu robotun en büyük farkı bilgilerin 2010'a ait olması.(Sayfanın en altında tıkla yazan yere tıklayarak Akıllı Tercih Sistemine ulaşabilirsiniz.)

  Akıllı Tercih Sistemini" kullanmadan, LYS tercih listenizi teslim etmeyinŞu ana kadar yapılmışlardan çok farklı, bu yıl değişen sisteme uyumlu tercih sistemi hayatınızı yönlendirecek. Bu sistem, ÖSYM 'nin yapmış olduğu son değişikliklerin uyarlanmış hali ile yayındadır.

  Üniversite adayları, çocuğu bu sene sınava girmiş anneler babalar, arkadaşı, kardeşi ve bir akrabası sınava girmiş değerli okuyucularımız 2010 Tercih Dönemine damgasına vuracak " Akıllı Tercih Sistemi" projesini başlatıyoruz. Bu robotun en büyük farkı bilgilerin 2010'a ait olması.

  Bu sistem bildiğiniz tercih programı ve sihirbazları gibi değildir! 2010 yılında değişen sisteme göre , 2010 yılının en son verileri ile çalışacak olan bu sistemi kullanmadan tercih yapmayın!

  Eğitim ve üniversite tercih sistemleri konusunda yılların deneyimine sahip uzmanların hazırladığı " Akıllı Tercih Sistemi " Tercih Dönemi ile ilgili bütün kaygılarınıza son verecek...

  Gelecekbenim Koordinatörü ve Eğitim programları yapımcısı Alev Nallar konuyla ilgili tüm adaylara şu çağrıyı yapıyor:

  Yeni sisteme göre, öğrenci yerleştimenin ilk kez yapılacağı 2010- tercih döneminde aceleci davranmayınız. Yapacağınız ufak bir hata, geleceğiniz için bütün hayallerinizi yıkabilir. "Akıllı Tercih Sistemi", geleceğinizi doğru inşa etmeniz için oluşturulan, en güvenilir bilimsel kaynaktır.

  En doğru Üniversite, en doğru bölüm ve en doğru mesleği seçmeniz için, Akıllı Tercih Sistemini kullanmadan, tercih listenizi teslim etmeyin

   
  Son düzenleme: 22 Tem 2010