2010 Rihanna Türkiye Konseri

'Haberler' forumunda Büsra tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Rihanna konser 2010
  Rihanna 2010 konseri
  Rihanna 2010 konseri bilet fiyatları
  Rihanna Türkiye
  Rihanna Konseri
  Rihanna Türkiye Konseri biletleri
  Rihanna Konser biletleri
  Rihanna konser tarihi
  Rihanna Konser bilet fiyatları
  3 Haziran Rihanna Konseri
  [​IMG]  R&B ve Pop müziğin dünyaca ünlü ismi Rihanna, Bonus Cardın 10. yılı şerefine Türkiyede ilk kez konser verecek. "Last Girl on Earth" turnesi kapsamında 3 Haziranda Turkcell Kuruçeşme Arenada sahne alacak olan Rihanna, performansı, muhteşem kostümleri ve birbirinden değişik showları ile Bonus Card sahiplerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

  Türkiyede sadece Bonus Cardın evsahipliğinde Turkcell Kuruçeşme Arenada sahne alacak olan Rihanna konser biletleri Biletix üzerinden satışa çıkartıldı. Bonus Card ve Garanti Bankası kart sahipleri, konser biletlerine % 20 indirimle sahip olacaklar. Konser organizasyonu BKM ve Map tarafından gerçekleştirilecek.

  Müzik kariyerine “Music Of The Sun, “A Girl Like Me, “Good Girl Gone Bad ve “Rated R adlarında 4 albüm sığdırarak dünya çapında 12 milyon albüm satışıyla rekor kıran Barbadoslu sanatçı, “Billboard Top 100 listesinde 6 şarkısıyla 1 numara oldu. Amerikan Müzik Ödülleri, Grammy, MTV Müzik Ödülleri ve daha bir çok uluslar arası müzik ödülü sahibi Rihanna en son şarkısı “Rude Boy listelerde halen bir numarada yer alıyor.

  Last Girl on Earth turnesi kapsamında toplam 16 ülke ve şehirde konser verecek olan sanatçı, Almanya ve İngiltereden sonra ülkemize gelecek. Turne İspanya konseri ile sona erecek.


    2. Cevap: 2010 Rihanna Türkiye Konseri

  Zaten Kuruçeşme'de olmasaydı konser tüm Türkiye küserdi :) Kimbilir konser öncesi ne gibi kaprisleri olacak :f40: