2010 Miss Turkey Güzellik Yarışması Başvurusu

'Güncel Bilgiler' forumunda Wish tarafından 16 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Miss Turkey Güzellik Yarışması
  2010 Miss Turkey Güzellik Yarışması Başvurusu nasıl Yapılır
  2010 Miss Turkey Güzellik Yarışmasına Kimler Katılabilir
  2010 Miss Turkey Güzellik Yarışması Adayları

  [​IMG]
  Türkiye'nin en güzel kızlarının seçileceği Miss Turkey 2010 için başvurular başladı. Kral TV'in organizasyonuyla düzenlenen Türkiyenin en güzel kızlarının seçildiği Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışmasının başvurular başladı. Kral TVden de canlı yayınlanacak final gecesinde yarışmak isteyen güzellerin başvurularını 10 Mart 2010a kadar internetten En Güzelimiz Hangimiz?ya da anlaşmalı fotoğrafçılardan ücretsiz olarak yapabilir.

  Finalde ilk üçe giren güzeller, ülkemizi Avrupa, Dünya ve Kainat güzellik yarışmalarında temsil edecek. Güzelliğinize güvenenlerin yapması gereken tek şey başvuru formunu doldurup, mayolu çekilmiş bir boy ve bir portre fotoğrafını en geç 10 Mart 2010 tarihine kadar "Miss Turkey 2010 - PK 91 Levent - İstanbul" adresine postayla göndermek ya da başvurusunu En Güzelimiz Hangimiz?internet sitesinden online olarak yapmak...  NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

  Yarışma 18-25 yaş arası, hiç evlenmemiş T.C vatandaşı genç kızlar katılabiliyor. Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması hakkında ayrıntılı bilgi 2010missturkey.com ve Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması Miss Turkey Beauty Pageant Organization adresinden alınabiliyor ve online başvuru yapılabiliyor. Ayrıca adaylar başvuru fotoğraflarını anlaşmalı stüdyolarda ücretsiz çektirebiliyor. Aynı zamanda başvuru masası olarak görev yapan stüdyolara güzeller fotoğraflarıyla birlikte başvuru formlarını da teslim edebiliyor.

  YARIŞMACILARA ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

  Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışmasına başvuracak yarışmacılar başvuru fotoğraflarını anlaşmalı stüdyolarda ücretsiz çektirebiliyor. Aynı zamanda başvuru masası olarak görev yapacak stüdyolara güzeller fotoğraflarıyla birlikte başvuru formlarını da teslim edebiliyor. Ücretsiz fotoğraf çekimi yapacak anlaşmalı stüdyolar İstanbul, Kadıköyde Ersin Serengil Fotoğraf Stüdyosu, Ankarada Edessa Fotoğraf Stüdyosu, İzmirde ise Mask Prodüksiyon...  İLK DÖRT TÜRKİYEYİ TEMSİL EDECEK

  Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik) , ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Europeda (Avrupa Güzellik Yarışması) temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.
    2. Cevap: 2010 Miss Turkey Güzellik Yarışması Başvurusu

  benim katılamayacağım kesin bu halimle :(
    3. Cevap: 2010 Miss Turkey Güzellik Yarışması Başvurusu

  Asma suratını hem katılıp ne yapacaksın bir hafta kampa alıp canını çıkarıyorlarmış insanın. Çoğu yarışmacı ikinci günün sonunda ağlayarak kaçıyormuş :f40: