2010 Mercedes E Serisi

'Haberler' forumunda cCasT tarafından 26 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Yeni Mercedes E Serisi'nde geçmiş ve geleceğin tasarım anlayışları bir arada kullanılmış. Daha önce Mercedes'in konsept olarak tanıttığı modellerden alıntı ön far grubu, LED teknolojili sis farları, en son teknolojik oyuncaklar ile Mercedes'in 90'ların ortasından itibaren terk etmeye başladığı köşeli tasarım birleştirilmiş.

  Aracın iç mekanına girildiğinde Mercedes'te görmeye alışık olduğumuz teknoloji ve lüks hissi yine yerli yerinde duruyor fakat köşeli ve doğrusu akıcı olmayan hatlar 90'lardaki 200 E modelini akıllara getiriyor.

  Yeni E Serisi büyüyen boyutlarının içerisinde NightVision (Gece görüş sistemi), Şerit takip sistemi ve Olası kazalar için sürücüyü uyaran güvenlik sistemleri ile sınıfında yine öncülük rolünü üstleniyor.

  LED teknolojili sis farlarıyla Audi'ye özenmiş intibası veren yeni modelde 136, 170 ve 204 HP olmak üzere üç farklı standart dizel motor ve 3.0 litre hacminde 211 HP güç üreten bir adet yeni nesil Bluetech dizel motor kullanılıyor. Benzinli motorlar ise 184 HP ve 205 HP olmak üzere iki farklı güç çıkışı sunabilen 1.8 litre, 272 HP ve 292 HP olmak üzere iki farklı güç çıkışı sunabilen 3.5 litre V6 ve 388 HP güç üreten 5.5 litre V8 seçeneklerden oluşuyor.

  2009 Cenevre Otomobil Fuarında resmi lansmanı yapılacak olan yeni E Serisi, 2010 yılında StationWagon ve Coupe versiyonlarıyla birlikte tüketicilerin beğenisine sunulacak.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    2. Cevap: 2010 Mercedes E Serisi

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]