2010 Mart Ayı Burç Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 25 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mart 2010 Burç Yorumları
  Aylık Burç Yorumları  2010 Mart Ayı yengeç Burcu Aylık Burç yorumları

  Statünüz ve itibarınız dahil kariyer alanınız yeni enerji ve potansiyelin alıcısı. Çevrenizi ve duyarlılıklarını kuvvetli bir şekilde teşhis ederek, güçlüklerle yüzleşmek ve ne zaman bir uzlaşma yapılacağına ve bunun uygun olup olmayacağına karar vermek üzere bu seçenekleri dikkatli bir biçimde inceleyeceksiniz. Hırsınız mali destek gerektirebilir. Borçlar, vergiler, sigorta ve mirası çevreleyen çok fazla faaliyet var. Daha büyük bir eve taşınabilir veya ailenizin büyüdüğünü hissedebilirsiniz. Beklenmedik bir seyahat veya uzak bir akraba ya da bir arkadaşın ziyareti olasıdır. İşinizde program değişiklikleri var.


  2010 Mart Ayı aslan Burcu Aylık Burç yorumları

  Bir şeyleri kutlamak veya özel bir öneme sahip bir tören olabilir. Felsefe, din, kanun ve yüksek eğitim alanlarında yeni enerjiler bulunuyor. Çok sayıda seyahat etme şansı ve ortaklıkları çevreleyen çok fazla faaliyet var. Belki de yasal bir konuyla meşgul olacaksınız. İş veya ruhsal yönden önemli konularda kolayca konuşabileceğiniz mükemmel eşi bulabilirsiniz. Son derece yaratıcı bir ortak ve müşterek mali konuları kapsayan olağandışı gelişmeler var. Evrak işlerinde artış, çok önemli haberleşmeler ve dikkatlice incelemek isteyeceğiniz bir yasal sözleşme var.  2010 Mart Ayı Kova Burcu Aylık Burç yorumları

  İletişim ve ulaştırma alanları güçlendirici enerjiler alacak. Bu konularda değişimler söz konusu. Yaratıcı enerjiniz şaşırtıcı düzeyde. Sizin için işe yarama şansı yüksek olan yeni bir projeyle karşılaşacaksınız. İşinizle ciddi bir şekilde ilgilenmenize karşın, konu kazancınız olduğunda önceden tahmin edilemeyen bir öğe olabilir. Yasal meseleler ve birtakım yazılı sözleşmelerle meşgul olabilirsiniz. Bir arkadaştan veya bir organizasyondan kopabilirsiniz veya ilişki olduğundan daha derin bir anlama ulaşabilir. Ani harekete eğilimlisiniz, bu yüzden tedbirli olun ve “Acele işe şeytan karışır sözünü hatırlayın.


  2010 Mart Ayı yay Burcu Aylık Burç yorumları

  Eğlenceli bir projenin veya bir diğer öncülük eden projelerinizden birinin gerçekleme şansı var. Yazma veya öğretme konusunda oldukça yaratıcı bir iletişim kurabilme yeteneğiniz var. Bu yetenek çevrenizde beğeni uyandıracak. Kimisi arkadaşların iyilikleri, dinamik bir yaşam tarzı ve mutluluk nedenleri ile aktif bir dönem. Ayrıca bir iç dönüşüm geçireceksiniz. Bu yüzden evdeki bazı sürprizlerle baş etmeniz ve mali kısıtlamalarla yüzleşmiş olabilecek bir eşe anlayış göstermeniz gerekebilir.  2010 Mart Ayı Boğa Burcu Aylık Burç yorumları

  2010 yılı önemli bir geçiş süreci. Yeni bir yöne geçmeden önce hazırlıklar gerekebilir. Bu süre içerisinde yaşamınızı yansıtmak ve gizli bir plana son dokunuşlarla ilgili ayrıntılı planlar yapmak üzere fazladan yalnızlığa ihtiyacınız olabilir. Kendinize karşı anlayış kazanmak önemlidir. Kişisel bir deneyim, yeni statünüze veya kariyerinize katkıda bulunabilir ve son derece yaratıcı ve rekabete dayanıklı olabilirsiniz. Planlarınızı açıklamaya hazır olmadan önce dışarı sızdırılan sırlara karşı dikkatli olun. Bir arkadaş bir sürpriz kaynağı olabilir. Bir komşunuz veya bir kardeşinizle ilgili olarak kaygılanabilirsiniz.  2010 Mart Ayı ikizler Burcu Aylık Burç yorumları

  Bundan daha fazla bir zihinsel uyarı ve çevrenizde fikirlerinizi tartışabileceğiniz kişi göremezsiniz. Hedefleriniz, arzularınız ve istekleriniz yeni öğeler edinebilir. Yeni bir birleşme oluşturabilir veya benzer zihinlere sahip kişilerle bir grup projesine dahil olabilirsiniz. Bu, sırayla eğitim, promosyon, pazarlama ve seyahat olabilir. Dikkat edilmesi gereken yasal prosedürler olabilir. Kariyer alanında sürprizler gizli. Mesleki ilişkilerde yan ödemeler değişebilir. Kalan borçları toplamak için uygun bir zaman. Romantik potansiyel yüksek ve ilk bakışta aşk mümkün. Bu, karşılaştığınız veya seyahatlerinizdeki biri olabilir.


  2010 Mart Ayı Koç Burcu Aylık Burç yorumları

  2010 yılında arkadaşlarınız yenilikçi projeler için kesinlikle doğru kişi olduğunuzu düşünecek. Cesaretiniz ve girişiminiz ilham verici. Bazı değişimlere uğrayan inançlarınız sizi ayakta tutuyor. Hizmetlerinizi fazla uzatmaya ya da güven veren doğanız nedeniyle sizden faydalanılmasına dikkat edin. Ortağınızın yüksek beklentileri var ve bu bir harcama kaynağı olabilir. Çok fazla bilgi incelediğinizden zihniniz çok fazla aktif olabilir. Fikirler bulanıklaşabilir. Endişe veya aşırı heyecanlanmaya eğiliminiz olabilir ve düşünceleriniz değişken olabilir. Fikirlerinizi kağıda dökmek faydalı olabilir. Evde önemli yükümlülükler bulunuyor.


  2010 Mart Ayı Akrep Burcu Aylık Burç yorumları

  Kazancınızı iyileştirmek için bir planınız var. Bu, evden interneti kullanarak çalışabileceğiniz öncülük eden yeni bir hizmet olabilir. Dikkatlice incelemeye ihtiyacınız olacak evrak işleri içerebilir. Yetki almayla ilgili davalar veya gecikmeler olabilir. Olayların karışmasına eğilimli olarak evde çok fazla faaliyet olabilir. Bu nedenle çevreyi hoş ve sakinleştirici tutmak için kendi yolunuzda gitmek isteyebilirsiniz. Çocuklar bir sürpriz kaynağı olabilir. Ani bir romantik cazibe yaşayacaksınız.


  2010 Mart Ayı Oğlak Burcu Aylık Burç yorumları

  Ev ve aile yaşantınızı çevreleyen yeni öğeler ve büyük bir faaliyet var. Gayrimenkul konularıyla meşgul olabilir, satabilir yada para yatırabilirsiniz. Para kazanma yolunuzda çok fazla yaratıcı potansiyele sahipsiniz. Ayrıca, harcamalarınız aşırıya kaçabilir, para gizemli şekillerde gelebilir veya elinizden çıkabilir. Ortaklıklarda göz önünde bulundurulması gereken ciddi sözler olabilir ve uzlaşmalara gerek duyulabilir. Bir yetki veya unvan alabilirsiniz.


  2010 Mart Ayı Başak Burcu Aylık Burç yorumları


  Yaşamın daha derin gizemlerine karşı ilgilisiniz. Artık maddenin sınırını aşan bilinç seviyelerini incelemek için fırsatınız var. İrade konusunda daha önce keşfetmediğiniz bir yeteneğiniz çekiciliğinizi arttıracak. Doğal uzmanı olduğunuz, ortak finans, vergi, sigorta ve yan ödemelere dair dikkat etme sorumluluğunuzdaki bütün parasal konuları çevreleyen endişeler var. Aktif günlük bir rutinle evde değişimler yaşıyorsunuz. Bir arkadaş, özel bir sorumluluk alıyor veya önemli bir konuda akıl hocası olacak. Bir eş (sevgili, ortak) sizi şaşırtabilir.


  2010 Mart Ayı Terazi Burcu Aylık Burç yorumları

  Kendinizi önceliklerinize bölünmüş, aynı anda hem kendi isteklerinizi gerçekleştirme, hem de bir başka kişiyi mutlu etmenin zor olduğunu hissedebilirsiniz. Her şey çok iyi giderken, kendinize karşı bir süre hoşgörülü olmayı hak ettiğinizi hissediyor olsanız da tek başınıza gitmek istemediğiniz size hatırlatılır. İşiniz sizin için biçilmiş bir kaftan. Amaçlarınıza göre hareket ederek, sizi meşgul etmesi garanti olan ödüllerin semeresini alacaksınız. Hala her şeyin işe yaraması için bir yol bulabilir ve aynı zamanda eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. İşin kendisi heyecan vericidir.

  2010 Mart Ayı Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

  Yeni yaşınla beraber sen de yenileniyorsun ve etrafındaki insanların karşısına adeta bambaşka biri gibi çıkıyorsun. Bunun sana kazandıracağı morali çok iyi değerlendir bence çünkü uzun zamandır bu motivasyonu bekliyordun.Umarım bu sana daha da hareket katar. Sana tavsiyem çok ağır diyet programlarını uygulamaman. Yavaş yavaş vereceğin kilolar daha kalıcı olacaktır
  .
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Şub 2010
 2. Cevap: 2010 Mart Ayı Burç Yorumları

  2010 Mart Ayı Başak Burcu Aylık Burç yorumları


  Yaşamın daha derin gizemlerine karşı ilgilisiniz. Artık maddenin sınırını aşan bilinç seviyelerini incelemek için fırsatınız var. İrade konusunda daha önce keşfetmediğiniz bir yeteneğiniz çekiciliğinizi arttıracak. Doğal uzmanı olduğunuz, ortak finans, vergi, sigorta ve yan ödemelere dair dikkat etme sorumluluğunuzdaki bütün parasal konuları çevreleyen endişeler var. Aktif günlük bir rutinle evde değişimler yaşıyorsunuz. Bir arkadaş, özel bir sorumluluk alıyor veya önemli bir konuda akıl hocası olacak. Bir eş (sevgili, ortak) sizi şaşırtabilir.:f20:

  Tesekkürler =)
   
Yükleniyor...