2010 Kova Burcu

'Kadınların Dünyası' forumunda Aysell tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Kova Burcu Yorumları

  2010 yılında kova burcunu neler bekliyor?

  Kova devrimci ruhlu, özgürlüğüne düşkün, idealist ve arayış içinde olan insanların burcur.
  Kova burcunun olumlu özellikleri: Zeki, mantıklı, kendine yetebilen, bilgili, araştırmacı, toleranslı, entelektüel, sanatçı, özgür ruhlu, insancıl ve fedakâr Kova burcunun olumsuz özellikleri: Sinirli, huysuz, detaylardan sıkılan, görüşlerinde sabit, tuhaf, radikal, iftiracı, kendini düşünen, soğuk, ne yapacağı belli olmayan 2010 yılında Uğurlu sayınız: 1, 3, 7, 12, 21 Uğurlu taşınız: Ametist, yeşim, akuamarin, mor kristal Uğurlu renginiz: Gece mavisi, fıstık yeşili, açık nefti, kirli beyaz. Giymemeniz gereken renkler: Sarı, siyah, pembe
  2010 YILINDA PARADA ŞANSI YAKALAYACAK, YENİ SORUMLULUKLAR ALACAK, ORTAK KONULARDA ZORLANACAKSINIZ

  ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR: 2010 yılında Balık burcunda hareket edecek olan Jüpiter’in etkisini finanssal alanda hissedeceksiniz. Genişleyen olanaklar, artan kazanç ve size para konusunda güzel fırsatlar söz konusu… Parasal bolluktan yararlanarak kalıcı değerlere yatırım yapabilir ya da uzun süredir almak istediğiniz şeylere sahip olabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bu yıl savurganca davranmamaya özen göstermeli, para akarken küpünüzü doldurmaya çalışmalısınız. Terazi burcunda hareket eden Satürn ise iradenizi ve inançlarınızı güçlendiriyor, kariyer aşamasında sorumluluklarınızı artırıyor. Disiplinli çalışmalar ile 2010 yılında geleceğinizi güven altına alacak adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte bugüne kadar yaşadıklarınızı ve yaşayacağınız her deneyimi belirli bir çerçeve içinde gözden geçirerek yeni bir yaşam felsefesi oluşturabilirsiniz. Uzun süredir burcunuzda hareket eden Neptün’ün etkisi ile duygu ve esin gerektiren sanatsal çalışmalarda başarabilir ve adınızı duyurabilirsiniz. Yılın son aylarında işte çalışmalarınızın karşılığını alarak istediğiniz yere gelebilir ve sürüncemede kalmış bir işi tamamlayabilirsiniz.

  ZORLANACAĞINIZ ALANLAR: Satürn’ün Terazi burcundaki transiti kariyer aşamasında sorumluluklarınızı artırarak sizi zorluyor. Akademik alanda, yurtdışı bağlantılı işlerde, yabancılar ile ilişkilerde ve hukuksal konularda engel ve sorunlar ile karşılaşmanız söz konusu… Bu etki altında metafizik veya mistik çalışmalar, araştırmalar veya bu yönde alınan eğitimler, öğretiler için bir hayli çaba sarf etmeniz gerekebilir. Düşünce ve inançların fanatizm düzeyinde olması normal dışı olacağından, bilinçli olarak aşırılıklara kaçmamak gerekiyor. Uranüs’ün etkin olduğu dönemlerde elinizdeki kaynakları iyi kullanmalı, riskli işlerden ve sonu belli olmayan yatırımlardan uzak durmalısınız. Yılın ilk yarısında Mars’ın karşıt etkisi ile evlilik ve ortaklık ilişkilerinde sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  Alıntı