2010 Koç Burcu

'Kadınların Dünyası' forumunda Aysell tarafından 31 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Koç Burcu Yorumları

  Koç atak,sabırsız,cesur, aceleci, lider yaratılışlı, enerjik ve hayat dolu insanların burcudur.

  Koç burcunun olumlu özellikleri: Enerjik, atak, hızlı, cesur, bağımsız, lider özellikli. Dürüst, hevesli, sağlam iradeli, tahrik edici, egemen. Koç burcunun olumsuz özellikleri: Aceleci, kibirli, ‘‘önce ben’’ düşüncesi il hareket eden, küstah, kaba, otoriter, hoşgörüsüz, sabırsız, çabuk sinirlenen, kavgacı. 2010 yılında; Uğurlu sayınız: 3, 9, 12, 21, 30 Uğurlu taşınız: Pırlanta, Elmas, beyaz ve kırmızı Necef, Ametist Uğurlu kokunuz: Manolya, sardunya, ıtır, keskin kokular Uğurlu renginiz: Ateş kırmızısı, fuşya, mor tonları, mavi Giymemeniz gereken renkler: Pembe, siyah, koyu kahve 2010 YILINDA KOÇ BURCU; ORTAK KONULARDA ZORLANACAK, DÜŞÜNCELERİNİZ ETKİLİ OLACAK, ARTAN HİSLERİNİZLE ÇIKIŞ YOLU BULACAKSINIZ

  ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR: 2010 yılında hisleriniz sizin için iyi bir yol gösterici olabilir. Jüpiter’in Balık burcundaki transiti duygu ve hislerinizde artışa neden oluyor ve bilinçaltı düşüncelerinizi etkiliyor. Aldığınız kozmik enerji ile birçok şeyi önceden algılayabilir ve hislerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Bu etki altında neyi düşünür ve hayal ederseniz ilerdeki yıllarda onun gerçekleştiğini göreceksiniz. Olumlu düşünceler ile geleceğinizi yönlendirme şansına sahipsiniz. Artan inançlarınızla her şeye farklı açıdan bakabilir, gizli ve mistik konulara ilgi duyabilir, size sıkıntı veren duygusal ve ruhsal yüklerinizden arınmaya çalışabilirsiniz. Değişik çevrelerde yeni dostlar edinebilir ve mesleki alanda bir hayalinize kavuşma olanağı bulabilirsiniz.

  ZORLANACAĞINIZ ALANLAR: Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn işte sorumluluklarınızı artırdı, engeller oluşturdu ve sağlık konusunda sizi bir hayli zorladı. Etkisinden yavaş yavaş kurtuluyorsunuz. Kendinizden çok başkalarını düşüneceğiniz bu yıl sonbahar aylarında Terazi burcunda hareket eden Satürn’ün karşıt etkisiyle ortaklaşa çalışmalarda ve evlilik ilişkinizde sorun yaşayabilir, tek başınıza hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Engelleyici koşullar, karşı taraftan kaynaklanan sorunlar, baskı unsuru oluşturan ve bağımlılık yaratan durumlar söz konusu… Bu yıl hayal dünyasına sığınmanız ve pasif hareket etmeniz işinizi daha da zorlaştırabilir ve gerçekler ile aranızdaki bağı koparabilir. İşte ortaya çıkan yeni koşullara uyum sağlamak ve yeniliklere açık olmak durumundasınız. Balık burcunda hareket eden Uranüs gizli düşmanlıkları açığa çıkarabilir ve düşüncelerinizde karışıklığa neden olabilir. Artan duygu ve hisler huzursuzluk oluşturabilir. Neptün’ün etkisiyle arkadaş ve dostluk ilişkilerinde hayal kırıklığı yaşayabilir ve farklı ilgi alanlarına yönelebilirsiniz. Sıra dışı kişiler ile tanışabilir ve farklı amaçları olan grupların içine çekilebilirsiniz.
    2. Cevap: 2010 Koç Burcu

  Tesekkürler Aysel ablacimm :f40:
    3. Cevap: 2010 Koç Burcu

  tşk.ler
    4. Cevap: 2010 Koç Burcu

  Küçük benim burcum nerede:f20: 2010 yılında astrolojiden silindi de benim mi haberim yok. :f40: Hani olsada okusak :)
    5. Cevap: 2010 Koç Burcu

  Bluem yavaş yavaş hepsini atacağım :f30:
   


Similar Threads: 2010 Koç
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Aralık 2010 Koç Burcu Yorumları 26 Kasım 2010
Kadınların Dünyası Kasım 2010 Koç Burcu Yorumları 30 Ekim 2010
Kadınların Dünyası Ekim 2010 Koç Burcu Yorumları 24 Eylül 2010
Kadınların Dünyası 2010 Eylül Koç burç yorumları 25 Ağustos 2010
Kadınların Dünyası 2010 Ağustos Koç Burcu Yorumları 23 Temmuz 2010