2010 Eylül Koç burç yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda HazaN tarafından 25 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Koç burcu aylık yorum
  Koç burcu 2010 Eylül yorumu
  Eylül 2010 Koç Burcu yorumu

  Aşkta yaratıcılık enerjiniz yüksektir Bu seyir devam ederken, Venüsün 30 Ağustos - 25 Eylül arası oldukça güçlü bir konumda olduğu Boğa burcunda seyretmesi kimi zaman içinizde çelişkiler doğurabilir.

  Bir yandan kendinizi aşk konusunda dizginlemeniz zorken diğer yandan değerlerinize sahip çıkmanızın gerektiğini durumlar karşısında belirli bir yön çizmek zorlaşabilir. Bir Koç için aktivite her zaman önemlidir.
  Mars etkisi altında deneyimsel olmaktan hoşlanırken Venüsün enerjisi sayesinde yaşadığınız ilişkinin veya ilişkilerin ne denli doğru olduğunu düşünmeniz lazımdır.

  Gerçek anlamda sağlam ve temeli güçlü olan bir ilişkiniz varsa, karşı cins üzerinde ne kadar etkili olsanız da bu süreçte ayaklarınızı yere sağlam basacak şekilde kararlar vermeye çalışmalı ve risk içeren durumlardan uzak durmalısınız. İç güdüsel arzularınızı gerekli olduğu zaman ve konularda dizginleyebilir ilişkiniz adına emek sarfetmeyi, sadakat hisleri içinde hareket etmeyi başarabilirseniz güzel ve mutlu olan beraberliğinizde sorunlar oluşmayacaktır.

  Eğer beraberliğinizde hakikaten çözümlenmesi mümkün olmayan durumlar varsa, o zaman bu enerjiler altında gerçekçi bir şekilde kararlar almaya çalışmalı, karşılıklı olarak konuşmalı, aksayan durumlar mercek altına alınmalı ve neler yapılması gerektiği saptanmalıdır.

  Fakat bunu yaparken sert tavırlar içinde olmak, kendinizi ve fikirlerinizi inatçı bir şekilde kabul ettirmeye çalışmak yanlış olabilir. Kendi değerinizi sahip olduklarınızla eş görmemeli, karşınızdaki kişinin de kimlik özelliklerine saygı göstermeli, başka arayışlara girmek için, ilişkinizin sorunlarını bahane etmemelisiniz.