2010 Eylül İkizler burç yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 19 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Eylül ayı ikizler burcu,
  ikizler burcu eylül 2010,
  ikizler burç yorumları 2010 eylül,

  [​IMG]

  Astrologların Eylül ayında ikizler burcunu nelerin beklediğini ve 2010 eylül ikizler burç hakkındaki yorumlarını buradan takip edebilirsiniz.


  2010 Eylül İkizler burç yorumları


  İlişkilerde gerginlik, her iki tarafında kendi görüşünde diretmesi, partnerin kendini ön plana alan davranışları ile sizin beklentileriniz arasındaki uyumsuzluk olabilir. Dikkat edilmesi halinde sorunlar konuşularak halledilebilir.
  Kendi kazanımlarınız dışındaki kaynaklardan elde edilen paralar konusunda pratik düşünmek, düzenli ve planlı davranılması gereken zaman dilimi. Genelde gelirler gündelik yapılan işler ve sağlık, hizmet konularından elde edilebilir.
  Fiziksel manada size güzellik, çekicilik getiren bu tarihleri ajandanıza kaydetmeniz faydalıdır. O ay içinde farklı alanlarda zorluklar yaşansa bile bu enerjiler aşk anlamında sizi rahatlatabilir. Ayrıca bu tarih aralıklarında duygularınızı göstermek, etrafınıza uyum sağlamak, zevk ve konfor içinde yaşamak ihtiyacınız diğer zamanlara göre çok daha ön plandadır. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Yaşam arzunuz ve zorluklarla baş edebilme gücünüz yüksektir. Aile yaşamınız, yuvanız ve güvencenizle ilgili konularda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız.