2010 Eylül Boğa burç yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 19 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Eylül Boğa Burcu Yorumları,
  Boğa Burç Yorumları Eylül,
  Eylül Ayı Boğa Burcu Yorumları 2010,

  [​IMG]


  Ünlü astrologların 2010 Eylül Boğa burcu hakkındaki yorumlarını,boğa burcunun eylül ayındaki etkilerini nelerin getireceğini bu başlık altından takip edebilirsiniz..

  2010 Eylül Boğa burç yorumları


  Ciddi ilişkinizle alakalı konularda partnerinizle aranızda oluşabilecek duygusal sorunlar. İlişkinizle alakalı son bir karara varma. Partnerinizin değişkenlikleri nedeniyle kendinizi güvende hissetmemek. Bu dönemde eğer karşılıklı olarak ortak bir noktada buluşabilirseniz ilişkinizde problemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Burada anlayışlı olmak size düşüyor.
  Başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda bazı belirsizlikler, kendi bildikleriniz konusunda direnme ve sabit fikirli davranmanız söz konusu olabilir. Başarılı olma isteğinizin altında yatan en önemli sebep parasal yönden güçlü olmaktır. İyice düşünmeden incelemeden risk almamalı, paranızı gerekli yerlerde kullanmaya özen göstermelisiniz. Vergiler, sigorta gelirleri, bankalarla olan ilişkilerinizde dikkatli adımlar atmalısınız. Fazla güvenli olunuşunuz ihtiyaçlarınız karşılanmadığı yada istekleriniz olmadığında sizi agresif hale getirebilir.
  Mesleki konularda harekete geçmek veya karar almak konusunda zorlanmalar. Kendinizi ortaya koymakta zorlanmalar. Bu dönemde paylaşma ve işbirliğinde bulunmaya çalışmanız gerginliklerin veya tersliklerin azalması konusunda etkili olabilir. Kafanızın içindeki bazı planların otorite konumundaki kişiler nedeniyle bekletilmesi veya onların kendi isteklerini size kabul ettirmeye çalışmaları.