2010 Boğa Burcu

'Kadınların Dünyası' forumunda Aysell tarafından 31 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


  1. 2010 Boğa Burcu Yorumları

    Boğa sevgi dolu,güvenilir,sabırlı, inatçı, rahatına ve zevklerine düşkün insanların burcudur.

    Boğa burcunun olumlu özellikleri: Evcimen, ılımlı, duygusal, dikkatli ve güvenilir. Pratik zekâlı, sanatçı ruhlu, azimli, sabırlı, çalışkan, sadık. Boğa burcunun olumsuz özellikleri: İnatçı, seçici, kendi zevkine ve isteklerine düşkün. Yavaş hareket eden, sahiplenen, tutucu, maddiyatçı. 2010 Yılında; Uğurlu sayınız: 6, 9, 15, 51 Uğurlu taşınız: Zümrüt, yeşim, yeşil necef Uğurlu kokunuz: Karanfil, müge, ıtır Uğurlu renginiz: Çimen yeşili, çağla, krem, kayısı Giymemeniz gereken renkler: Siyah, lacivert, pembe 2010 YILINDA SOSYAL ÇEVRENİZİ GENİŞLETECEK, MESLEKİ ATILIMLARDA BULUNACAK, SAĞLIK KONUSUNDA ZORLANACAKSINIZ

    ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR: 2010 dostlukların ve arkadaşlıkların değerini anlayacağınız sürpriz gelişmeler ile dolu bir yıl olacak. Balık burcunda transit halinde olan Jüpiter sizi her konuda destekliyor ve sosyoekonomik yönden mutlu edici gelişmelere dikkat çekiyor. Jüpiter’in olumlu etkisi ile başarılarınızı sosyal çevrenize kabul ettirebilir ve güç sahibi dostlarınızdan aldığınız destek ile yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Bu yıl içinde maddi veya manevi bir dileğinizin gerçekleştiğini görebilir, sosyal çevreniz ile kuracağınız ilişkilerden çok şey kazanabilirsiniz. Kendinizden çok başkalarının mutluluğu için çalışabilir, mesleki atılımlarda bulunabilir ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Ortak çalışmalara yönelebilir ve grup çalışmaları ile başarıyı daha kolay yakalayabilirsiniz. Satürn’ün etkisiyle işinize daha iyi organize olabilir, iş ortamında ve iş ilişkilerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Uranüs’ün etkisiyle hayata farklı açıdan bakabilir ve ideallerinizin peşinden koşabilirsiniz. İşiniz ile ilgili yeni bilgiler edinebilir, evrensel konulara ve bilimsel çalışmalara ilgi duyabilirsiniz.

    ZORLANACAĞINIZ ALANLAR: Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn sizi aşk, çocuk ve toplumsal ilişkiler konusunda zorladı. Bu etki altında kendinizi keyifsiz ve mutsuz hissetiniz. İlişkilerinizde engellendiniz ve baskı unsuru oluşturan gelişmeler yaşadınız. Çocuklarınızla ilgili konularda zorlandınız ve daha çok sorumluluk duydunuz. Etkisi geçmek üzere. Önümüzdeki yıllarda Terazi burcunda hareket edecek olan Satürn’ün sizi iş ortamında ve sağlık konusunda zorlayacak. İşte artan sorumluluklar ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek durumlar söz konusu… Daha çok çalışmak ve sağlığınıza özen göstermek zorundasınız. Bu etki altında iyi disipline olamamış, düzensiz ve verimsiz çalışıyorsanız işte sorun yaşarsınız. Beslenme alışkanlıklarınız sağlıklı ve düzenli değilse, zararlı alışkanlıklarınız varsa sağlık sorunları ile karşılaşır ve de kendinize çeki düzen verme zorunluluğu duyarsınız. Satürn’ün zorlayarak öğreten bir güç olduğunu unutmamalısınız. Neptün ise işte belirsizliklere ve yanılgılara neden olabilir. Bu etki altında işte risk almamalı, daha gerçekçi olmalı ve sorumluluklarınızı aksatmamalısınız. Yılın ilk yarısında Mars’ın konumu ev ve aile ile ilgili sıkıntı verici durumlara neden olabilir. Yaşananlardan iş hayatınızda olumsuz etkilenebilir.