2010 Bahar Modası

'Moda Rehberi' forumunda Wish tarafından 18 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 İlkbahar Modası
  İlkbahar-Yaz Modası 2010

  2010 ilkbahar-yaz modasının trendleri belli oldu! Baharın pozitif enerjisini yansıtan, ruhumuza yenilik aşılayan çiçek desenleri kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarların üzerinde hayat buluyor!

  [​IMG]

  Çiçek Deseni

  Zarif ve şık görünmeyi garantileyen çiçek desenli kıyafetler hem günlük kullanım hem de işyerinde giymek için ideal. Her tarzda olduğu gibi çiçek desen tarzında da uyulması gereken kurallar var. Püf noktalarına dikkat ederek giyindiğiniz takdirde trendi ve şık görünmek sizin elinizde!

  Çiçek desenli bir kombin hazırlarken birinci amacınız göz yormamak olmalıdır. Bunu sağlamak için sadece bir ya da iki parçada desen kullanmaya dikkat etmelisiniz. Tamamı desenli bir elbise giyiyorsanız düz renkte ayakkabı ve kemer tercih etmelisiniz. Aksi takdirde üzerinizde renk karmaşası yaşanır ve rüküş görünebilirsiniz.

  Desenlerin büyüklüğü ya da küçüklüğü duruşunuzu doğrudan etkiler. Eğer balıketli bir vücuda sahipseniz küçük çiçek desenli kıyafetleri; minyon tipliyseniz büyük desenli olanları tercih edebilirsiniz.

  Elbise, gömlek, etek gibi kıyafetlerde çiçek deseni kullanmaktan çekiniyorsanız fular, ayakkabı ve çantalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açık pembe tonlardaki ince triko bir kazağın üzerine koyu pembe çiçek desenli bir fular takabilirsiniz. Aksesuarlar görüntünüzü olumsuz etkilemez, olduğunuzdan daha ince ya da daha geniş görünmenize neden olmaz.

  Yeni trende yavaş bir geçiş yapmak istiyorsanız saç aksesuarlarında çiçek deseni kullanabilirsiniz. Son dönemin yükselen trendi saç aksesuarlarındaki çiçek desenleri iki modayı aynı anda taşımanıza yardımcı olur.

  Aile büyüklerinizden kalmış çiçek desenli kıyafetleriniz varsa ilkbahara kadar bakımını ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Broş, kemer, yaka gibi eklentilerle yepyeni kıyafetler elde edebileceğinizi aklınızda bulundurun. Bu sayede yeni sezonun trendini ekonomik bütçelerle yaşamış olursunuz.
    2. Cevap: 2010 Bahar Modası

  Yaz aylarında etek ve elbise giymeyi seviyorum.Ama desenleri küçük olmak şartıyla :f196:
    3. Cevap: 2010 Bahar Modası

  Çok desenlininde cılkı çıkıyor:)