2010 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 26 Kas 2010 tarihinde açılan konu

 1. Aralık 2010 Kova Burcu Yorumları
  Aylık Burç Yorumları Aralık 2010 Kova Burcu
  Kova Burcunu Aralık 2010'da Neler Bekliyor


  Kova Burcu Aralık 2010 Burç Yorumu

  [​IMG]

  11 Aralıkta görünecek olan yeniay, sosyal hayatınızdaki hareketliliği daha da yüksek noktalara tırmandıracak. Tüm yeniaylar, etkisi iki hafta devam eden, yüksek dozda yeni bir enerji başlatırlar. Bu yüzden bu ay ilerledikçe herşey daha da canlanmaya başlayacak!

  Çeşitli akrabalarınızdan da haberler alacaksınız ama bu ayın vurgusu daha çok arkadaşlarınız üzerinde. Hayatınızın her döneminden farklı arkadaşlar, birdenbire çıkagelecek. 9 Şubat veya bu tarihin beş gün yakınlarında doğduysanız, sosyal hayatınız yıldız haritanızı delip geçecek.

  Aşk konularına gelirsek, eski ve yeni arkadaşlara böylesine yakın olmak, bu ay elbette işinize yarayacak. Aşk konusunda en iyi günleriniz arasında 11 Aralık , 12 Aralık ve 24 Aralık bulunuyor. Son tarihten birazdan bahsedeceğiz. Çünkü 24 Aralık, gerçekten de sizin açınızdan ayın en parlak günlerinden biri.

  Kariyeriniz açısından da böylesine heyecan verici gelişmelere çok ender tanık oldunuz. Venüs ve Marsın yıldız haritanızın tepe noktasında buluşması ve orada sanki birer fener gibi parlaması sayesinde şirketinizin üst düzey yöneticileri arasında birkaç hayranınız olduğu açıkça görülüyor. Bu kişiler, bu ayı atlatmanız için yardımcı olacak. Yepyeni fırsat kapıları da sizin için ardına kadar açılacak. Popülerliğiniz bu kadarla da bitmiyor. Arkanızda çınar kadar kök salmış bir destek gücü var. Bu da bugüne kadar sağlam temeller kurmuş olduğunuzu gösteriyor.
  susan miller​