2010 Ağustos Akrep Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Akrep Burcu Yorumları,
  Akrep burcu 2010 Ağustos ayı Yorumu,
  Ağustos 2010 Akrep Burcu Yorumları,
  [​IMG]

  Meşgul olduğunuz dönemlerde bile çalışma hırsınız yüksektir, sanki çevrenizdeki kişilere ne kadar güçlü ve çalışkan biri olduğunuzu ima eder gibi davranabilirsiniz. Girişim enerjiniz bu dönemde yüksektir ve kafanıza koyduğunuz herşeyi gerçekleştirmek yönünde hareket edebilirsiniz.

  Kendinizi her alanda göstermekten hoşlanabilir aynı anda birçok projeye girişebilirsiniz. İnanılmaz bir cesaretiniz vardır ve amacınız ise sadece başarı ve güç elde etme tutkusudur. Ay ortasından sonra Boğa burcunda seyredecek Güneş gezegeni yukarıdaki etkilerin kısmen de olsa azalmasına ve daha olumlu enerjilerle sakinleşmenize neden olacaktır. İşte bu süreçte enerjiniz fazlasıyla yükselmeye, gerginlikten uzaklaşarak huzurlu ortamlar yaratmaya özen göstereceksiniz.

  Aşkta ise, sevme gücünüz ve sadakatiniz o denli yüksektir ki, beraberliği olanlar bu süreçte kendileri için özel gördükleri kişilere karşı verici ve cömert davranmaya özellikle dikkat edebilirler. Mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak adına elinizden gelen her türlü fedakarlığı yapabilirsiniz. İlişkisinde sorun yaşayanlar bu süreçte tekrar bir araya gelerek pürüzleri giderebilir ve yeniden beraberliklerine devam edebilirler. Kendinizi çekici ve etkili hissedeceğiniz bu süreçte ilişkisi olmayan akrepler için temeli sağlam olan ciddi bir beraberliğe ilk adım atılabilir.

  Ben olmak düşünmek yerine biz olmayı kolaylıkla başardığınız için her iki tarafın da yararına olacak şekilde bir beraberlik kurabilirsiniz. Bu süreçte kısaca, karşı cinsle olan ilişkinizin kalitesi yükseldiği gibi, temeli sağlam olan birliktelikler kurulur. Sorunlar çözülmeye başlar, sevgi birliği içinde düşünülerek hareket edilir.
  Alıntı