20 dakika dizisi oyuncu kadrosu

'Popüler Diziler' forumunda Aderito tarafından 1 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. 20 DAKİKA DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

  Melek Halaskar (Tuba Büyüküstün)

  Alinin biricik aşkı kendi çapında bir yemek şirketinin sahibi evin direği erken yaşta anne olmakla annelik ve babalık sorumluluğunu üstüne alınmış görünüyor. Küçük mutlu ailesinde Alide dahil 3 çocuğa hem annelik hem de babalık yapıyor çünkü sorumluluk sahibi hiçbir şeyi atlamayan her türlü durumu idare etmeyi becerebilen güçlü bir kadın yoruluyor ama savaşmakla vazgeçmiyor hayattan ama bir gün boyunu aşan bir savaşın ortasında bulacak kendini ondan daha savaşçı birileriyle burun buruna gelecek.

  Ali Halaskar (İlker Aksum)

  Bir vakıf okulunda işine aşık kendi halinde bir tarih öğretmeni en büyük düşkünlüğü İstanbul Tarihi gibi görünse de aslında biricik karısı Melek ve tabi ki 2 çocuğu tam bir sevgi dolu aile babası ama ailesine olan sevgisi evi çekip çevirme becerisinden biraz fazla evin babası daha çok karısı Melek gibi Melek bu dünyada Alinin başına gelen en güzel şey ona olan aşkı hayatında sarsılmayacak tek şey belki de ama bir gün aşkı değilse bile hayatı sarsılacak çünkü Meleksiz kalacak Ali o gün geldiğinde Ali yavaş yavaş kendinde var olan olduğunu hiç bilmediği bir güçle tanışacak.

  Kedi-Mesut Bilaloğlu (Bülent Emin Yarar)

  Bin bir anahtarla dolu dükkanına girdiğinizde gördüğünüz kendi halinde bir çilingir olduğudur Kedinin ama Kedi bugün sahiplerinin isteği ile açtığı kapıları bir zamanlar izinsiz açıyordu.Çünkü o profesyonel bir eski hırsızdı. Hırsızlıkla geçen hayatında aslında aynı zamanda amatör bir babaydı.Dükkanındaki anahtarlar kadar hayat çok şey öğretmiş Kediye öğrendikleri ile çok kapılar açmış konuşmasındaki sakinlikten yüzündeki bilgelikten anında anlaşılıyor bu durum Kediyle ilgili şaşırılmaması gereken tek şey sizi her an şaşırtabilecek olmasıdır Ali onun karşısında şaşırmaya her daim hazır çünkü Kedinin bildikleri Ali için hayati önem taşıyor.

  Kuzgün-Umut Bilaloğlu (Müjde Uzman)

  Kedinin ihmal ederek büyüttüğü kızı Kuzgun her kız çocuğu gibi babasına aşık büyümüş ama her kız çocuğundan farklı olarak hırsızların arasında büyümüş ve o dünyadan nefret etmiş bir kadının yapamayacağı her şeyi yapabilmesi ile ünlü her deliğe girip çıkabilen becerikli bir kız bu hayatta yapamayacağı şey uyduramayacağı kılıf yok işte bu yüzden Alinin en büyük yardımcısı olacak.

  Muavvin Süreyya (İpek Bilgin)

  Melekin yattığı hapishanenin müdür muavini tüm mahkumlar ve gardiyanlar bilirler ki muavinin sözü kanundur hapishanede onun borusu öter çünkü hapishane onun küçük bir krallığıdır. Tüm mahkumların ve gardiyanların çekindiği sert bir kadındır Muavvin Süreyya.

  Zeynep Halaskar (Ayten Uncuoğlu)

  Alinin annesi oğlu ve torunlarına çok düşkün tam bir süper babaanne gelinine oğlu ve torunlarına oranla daha az düşkün fırsat buldukça gelinine laf sokuşturmayı ihmal etmez ama içten içe sever Meleki ama göstermez sevgisini sık sık söylenen ama tatlı rahat güleç bir kadındır.

  Nedim Halaskar (Cihat Tamer)

  Alinin karayollarından emekli babası torunlarına çok sevecen olsa da Erkek dediğin bastığı yeri inletmeli ekolünden gelen birisi oğlu Alinin cevval biri olmayışına üzülen Nedim Bey ailesine ve torunlarına karşı sevgi doludur.
   


Similar Threads: dakika dizisi
Forum Başlık Tarih
Popüler Diziler 20 Dakika Dizisi Katil Kim? 21 Şubat 2013
Popüler Diziler 20 Dakika Dizisi Nerden Hangi Filmden Alıntı? 21 Şubat 2013
Popüler Diziler 20 Dakika Dizisi 2. Bölüm'de Çalan Şarkı Sözü 6 Ocak 2013
Popüler Diziler 20 Dakika Dizisi (Star Tv) Oyuncuları 28 Kasım 2012
Popüler Diziler 20 Dakika Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 21 Kasım 2012