14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Vizyondaki Filmler

'Medya Bölümü' forumunda Ceylan tarafından 10 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü Sinemalardaki Filmler


  [​IMG]

  Sevgililer gününün bir klasiğidir sinemaya gitmek. Günün başlangıcında izlenecek romantik bir film iyi bir başlangıç olabilir. Ancak ne yazık ki bu sevgililer gününde sinemaların öyle çok da sevgililere hitap ettiğini söylemek güç. Yine de romantik film olmasa da olur diyorsanız işte 14 Şubatta vizyonda olan filmler:

  Bekarlığa Veda/ Romantik Komedi

  [​IMG]

  14 şubatın tek romantik filmi olan Bekarlığa Veda iyi bir tercih olabilir. Cemal Hünal, Sinem Kobal, Sedef Avcı gibi isimlerin yer aldığı film; bir çiftin bekarlığa veda macerasını anlatıyor.

  Mutlu Aile Defteri

  [​IMG]

  Eğer naif ve aile değerleirni anlatan bir film izlemek istiyorsanız mutlu aile defteri tam size göre. Tuncel Kurtiz, İlker aksum, binnur kayadan kurulu müthiş kadrosuyla sinemanın tadına varacaksınız.


  Lİncoln

  [​IMG]

  Tarihi filmler izlemeye meraklı biriyseniz ve partnerinizi de ikna edebilirseniz Steven Spielberg imzalı Lincoln müthiş bir tercih olur. Abraham Lincoln'un hayatının anlatıldığı film Oscara 8 dalda aday olmuştu.

  Celal İle Ceren

  [​IMG]

  Şahan Gökbakar ve Ezgi Molanın başrollerinde oynadığı Celal ile Ceren alışıldık Şahan gökbakar filmlerinden farklı ve izlenilmeyi hakediyor.

  Hükümet kadın

  [​IMG]

  Demet Akbağın başrolünde oynadığı hükümet kadın tüm eleştirmenlerden tam puan aldı. Okuma yazması olmayan bir kadının belediye başkanı olmasını anlatan film senaryosuyla da çok yaratıcı.

  CM101MMXI FUNDAMENTALS

  [​IMG]

  Sevgilinizle kıyasıya gülmek istiyorsaız bu filme gidin ve cem yılmaz farkını yaşayın. Daha fazla söze gerek yok Cem Yılmazı izleyin ve gülün...

  Ceylan/ Forumdaş