13 Yaşında Baba

'Bunları biliyormusunuz' forumunda By RiZeLi tarafından 11 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. Baba 13, anne ise sadece 15 yaşında.Dünyaya henüz gözlerini açan 3 kilo 260 gram doğan bebek, 'küçük' bir ailenin hem yaşama sevinci hem de endişesi oldu.  Bu bebek yüzlü oğlan Alfie Patten, daha 13 yaşında.Aslında neredeyse 8 yaşında gibi görünen çocuk, İngiltere'nin en genç ikinci babası olarak tarihe geçti.

  4 gün önce kız 15 yaşındaki kız arkadaşı Chantelle'le olan birlikteliğinden baba olan Alfie, baba olmanın mutluluğunu yaşarken büyük bir tepkinin de oluşmasına neden oldu.

  Sevgilisiyle bebeğin doğmasını isteyen ve ailesinin de desteğini alan küçük baba, "Baba olmak nasıl bir duygu tam olarak bilmiyorum.Ama her şey iyi olacak ve bu benim için gerçek anlamda büyük bir sorumluluk" şeklinde konuşuyor.

  Alfie'nin babası ise oğullarının bu durumu tam olarak kavrayamadığını ve kendilerine çok iş düştüğünü söylüyor. 45 yaşındaki Dennis, Chantelle'in hamile olduğunu bebek 12 haftalıkken öğrendiklerini, duruma müdahale edemediklerini ifade ediyor.

  Chantelle'in annesi Penny ise kızlarının giderek kilo almasından dolayı şüphelenmeye başladıklarını ve bu sırrın altı hafta sonra ortaya çıktığını dile getirdi.

  Kız arkadaşıyla birlikte olduktan 12 hafta sonra, Chantelle Steadman'ın midesiyle ilgili şikayetleri nedeniyle doktora giden 'genç çift' bir bebekleri olacağını öğrenmiş.

  Babası işsiz olan Chantelle Steadman 5 kardeşi ile birlikte yaşıyor. Alfie Patten ise annesi ile birlikte ama okuldan sonraki vakitlerini Steadman'ların evinde geçiriyor.

  Şimdi tüm aile bebeğin sorumluluğunu üstlenmiş durumda.Küçük anne ve küçük baba, kendilerini nasıl bir gelecek beklediğini bilmedikleri için biraz endişe duyduklarını ancak bebeklerine çok iyi bakacaklarını söylüyor.

   
 2. Cevap: 13 Yaşında Baba

  [​IMG]
  demek baba olmuş kendisi daha bebek ya
   
 3. Cevap: 13 Yaşında Baba

  böyle bir şey tıbben mümkünmü anlamadım şoktayım çok saçma geldi bana doğrusu
   
 4. Cevap: 13 Yaşında Baba

  çocuk kendine bakamiyo bebeginemi bakacak:f11:
   
 5. Cevap: 13 Yaşında Baba

  bencede ole ama dogru..
   
 6. Cevap: 13 Yaşında Baba

  o babaya kım baksın xD
   
Yükleniyor...