118 33 Reklamındaki Burçin Bildik Kim

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 14 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Türkiye Bu Adamı Konuşuyor!..
  Burçin Bildik 118 33 Reklamı
  [​IMG]
  118 33 reklamı gündeme bomba gibi düştü.Reklamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu hakkında Facebook ve bir çok internet sitesinde reklam filmi üzerine yorumlar yapılıyor. Kimileri hakaret ediyor, kimileri beğeniyor. Ona sinir olanlar, kızanlar ve hakarete varacak şekilde küfür edenler var.

  Burçin Bildik Biyografi

  Bakırköy İstanbul doğumlu doğumlu olan Burçin Bildik Sanat yaşamına Bakırköy Halkevi bünyesinde bulunan halk oyunları çocuk kadrosunda başladı. İlkokul sıralarında tiyatro kollarında görev yaparken bir yandan Yurdaer Doğulu’dan gitar ve solfej dersleri aldı. Daha sonra halk danslarına yoğunlaşarak profesyonel olarak derneklerde oyuncu, eğitmen ve kurucu üyelik görevlerinde bulundu. Çeşitli yurtiçi ve yurtdışı festival ve yarışmalarda ülkesini başarıyla temsil ederek ödüller aldı. Ayrıca anaokul, ilkokul ve liselerde eğitmen olarak çalıştı. Lise eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halkoyunları Bölümünde eğitim gördü. Bu eğitimi sırasında iki gitarist arkadaşıyla Grup Sevgi Yolcuları adıyla kurduğu grupta percussion çalarak profesyonel müzik hayatına başladı(1990) Daha sonra grupla yollarını ayırarak 1997 yılından itibaren şarkı söylemeye başladı halen çeşitli orkestralarla Türkçe ve Rumca şarkılardan oluşan geniş repertuarı ile programlarına devam etmektedir.
  Sanatçı POPSAV ve BASAD üyesidir.
    2. Cevap: 118 33 Reklamındaki Burçin Bildik Kim

  :f19: Konuşmamam gerekiyor ama yapamıyorum
  Daha sempatik bir reklam yapamazlar mıydı
  Elimde kumandayla dolanır oldum 118 33 reklamları sayesinde
    3. Cevap: 118 33 Reklamındaki Burçin Bildik Kim

  Sen o kadar eğitim al hatta eğitmen ol.Çabala dur,kariyer yap.:f40: Sonra bir reklamcının reklam metninde oyna ve o reklam sayesinde bir milletin %80 i senden nefret etsin... Tercih meselesi elbette.
    4. Cevap: 118 33 Reklamındaki Burçin Bildik Kim

  118 80′de erkekler, 118 10′da kızlar vardı. 118 33′te de ortaya karışık yapmışlar :f30: