10 Kasım Sözleri Kısa

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 8 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


 1. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ölüm günü olan 10 Kasım ile ilgili yazılmış kısa anlamlı ve duygulu sözlerin yer aldığı sözleri görüntülüyorsunuz 10 Kasım ile ilgili yazılmış güzel sözler.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/10kasim-sozleri-40930.jpg]10kasim-sozleri-40930[/IMGALT]

  Türk Milletinin her bir ferdi Atatürk’ün getirdiği ilke ve devrimlerin gönüllü ve azimli birer koruyucusu olmaktan büyük bir onur duymaktadır.

  Bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak, çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya gösteren ve bunu tarihe altın harflerle yazdıran büyük Atatürk! sen milletinin gönlünde ebedi yaşayacaksın.

  Atatürk’ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.

  Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

  Mevcut rütbelerin hepsini kaldırdığı bir memlekette, bu adam,bütün rutbeleri, kazanmıştır Memlekette, ulunabilecek en şerefli isim O’na verilmistir.

  Türkün Nabzı Attıkça,Son Damla Kanımız Akmadıkça,UNUTULMAZSIN Mustafa Kemal ATATÜRK

  UNUTTURAMAZ!! Seni hiç kimse unutulsakta biz.... heryerde sen herşeyde sen bilmem ki nasıl söylesem.. ATAM rahat uyu.. emanetini çiğnetmeyiz. her birimiz mustafa kemal in askerleriyiz...

  O büyük insan yalnız Türkiye için degil, bütün doğu milletleri icin de en büyük önderdi

  Dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olan büyük Atatürk’ün dünya milletlerine bıraktığı bağımsızlık ve eşitlik düşüncesi, sonsuza değin takdirle tatbik edilecektir.

  Milletine bu kadar az zamanda bu ölçüde hizmet edebilen tek devlet adamı Atatürk’tür