1 tl'ye cep telefonu

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 12 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. 1 tl cep telefonu


  Cep Telefonu Kampanyası

  İstanbul Barter Borsası, barter sistemini yaygınlaştırmak amacıyla 1 liraya cep telefonu kampanyası başlattı..

  İstanbul Barter Borsası Genel Müdürü Mustafa Demir, yaptığı açıklamada, ekonomik krizde barter ile alışveriş ticaret sisteminin ciddi talep gördüğünü belirterek, 'Bu talebi daha da artırmak ve genele yaymak için bir liraya cep telefonu kampanyası başlattık. Barter sistemine üye olan herkesi bu kampanyadan yararlandırmak istiyoruz' dedi.

  GÜNEŞ ENERJİSİYLE ŞARJ

  Demir, barter sistemine üye olanların yararlanacağı kampanyada 1 liraya verilecek-satılacak olan cep telefonlarının çift sim hatlı, güneş enerjisi ile şarj olabilme özelliği olan 450 lira değerinde cep telefonu olduğunu dile getirerek, şöyle devam etti:


  'İstanbul Barter Borsası olarak, parayla satın alma yerine ürün takas yöntemi ile ekonomik krizde birçok kurum veya ve kuruluşun nefes almasını sağladık. İstiyoruz ki sistemimizden herkes yararlansın. Barter sistemimize girenler sistemden oldukça memnunlar. Amacımız daha çok şirketin faydalanması için barter sistemini Tüm Türkiye'ye yaymaktır.

  STOKLARLA SINIRLI

  Mustafa Demir, kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu belirterek, eğer talep beklentilerimizin çok üzerinde olursa bu sefer receiver ve navigasyon cihazlarıyla kampanyaya katılanların taleplerini aynı şartlarda karşılamaya devam edeceklerini bildirdi.

  Barter sisteminin ihtiyaç duyulan ürünleri para ödemeden satın alıp, bedelini ise satılacak ürün ya da hizmetle ödenebilen çoklu takas sistemi olduğu belirtilen açıklamada, 'Bu sistemle elinizdeki stok ürününüzü verip, ulusal televizyon ya da gazetelerde verdiğiniz ürün karşılığında reklam yapma şansınız imkanınız bile var' denildi.

  Sabah Gazetesinin haberine göre, İstanbul Barter Borsası'nın, internet üzerinden alım satım işlemlerini yapan Türkiye'deki ilk şirket olma özelliğini taşıdığı kaydedildi.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 May 2013