1. Ordu Harbiye Orduevi Müdürlüğü muhasebeci alacak

'Haberler' forumunda Blue tarafından 31 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. Aşağıda Belirtilen İşyerlerine Normal Daimi İşçi Alınacaktır.

  Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun adı / Meslek Adı /İşgücü Sayısı /Eğitim Durumu / Diğer Şartlar

  Şişli Şube Müdürlüğü T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1. Ordu Harbiye Orduevi /Müdürlüğü Muhasebeci /1 /Lisans İşletme veya İktisat Bölümü mezunu olmak / Muhasebe mesleğine ilişkin en az 2 yıl deneyimli olduğunu belgelemek

  YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

  - Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlülüklerinden veya internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

  - 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılıp, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı en az 60 (altmış) olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

  - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunalar nihai listelerden çıkarılarak, sıralamada yer alan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

  - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

  - Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

  - Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

  - Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

  - İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.


  Alıntı.