02 Ekim 2011 Terazi burcu Pazar Günü Yorumu

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 2 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. 02 Ekim 2011 Terazi burcu Pazar günü
  2 Ekim Pazar Günlük Burç Yorumu Terazi
  Terazi Günlük Burç Yorumu 2 Ekim Pazar 2011

  [​IMG]
  Sevgili Teraziler gün boyu Yay burcunda ilerleyecek Ayın güçlü ışığı sayesinde, harekete geçmeye hazır, büyük düşünmekten yanasınızdır. Yeniliklere açık ve iyimserliğin arttığı bugün, bulunduğunuz ortama kolaylıkla uyum sağlayabilir, hayatın anlamını yaşadığınız günlük olaylar sayesinde keşfedebilirsiniz.


  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, yenilikçi düşünen, zoru elde etmek isteyen bireyin göstergesidir. Sığ sularda yüzmeye gönlünüz yoktur. Artık okyanusları keşfetmenin zamanıdır. Bu yüzden daha atak ve daha cesur davranabilirsiniz. Risk almayı sevmezsiniz. Fakat ucunda gerçekten bir yarar olacaksa bundan da çekinmezsiniz.


  Saat 15:36 Ay-Satürn olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda dengeli paylaşımın önemini gösterir. Tipik bir Terazi olarak etrafınızla olan irtibatınız oldukça güçlüdür. Özellikle ne istediğini bilen ve bildiğini ifade edebilen bir kişi gönlünüzü kolaylıkla kazanır. Sizin isteğiniz, karşınızdaki kişinin öncelikle sizi anlamaya çalışmasıdır. Size sıradan bir kişi muamelesi yapması hoşunuza gitmez.