02 Ekim 2011 Koç burcu Pazar Günü Yorumu

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 2 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Koç Burcu 2 Ekim Pazar Günü
  2 Ekim Pazar 2011 Koç Burcu Yorumu
  Günlük Burç Yorumları 2 Ekim Pazar
  [​IMG]

  02 Ekim 2011 Koç burcu Pazar günü yorumunda sizleri neler bekliyor? Gezegenlerin hareketleri bugün burcunuzu nasıl etkiliyor? Aşk hayatınız nasıl bir çizgide ilerliyor? İş hayatınızda, kariyer yaşamınızda ne gibi süprizlerle karşılaşabilirsiniz?

  Sevgili Koçlar, her görüşten insanla anlaşmanın, paylaşmanın, kaynaşmanın işaretçisi olan Ay-Yay burcu geçişi devam etmekte. Pazar günü boyunca etkili olacak bu enerji, fikirlerinizin beğenilmesini sağlayıcıdır. İlişkinizle alakalı konularda partnerinize karşı heyecanlı tavırlar içinde olabilir, kimi zaman coşkunluğunuza mani olamayabilirsiniz. Sevginizi değişik yollarla ifade etmeye çalışabilir, sürprizlerde bulunmaktan hoşlanabilirsiniz.

  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, kişinin amacına uygun şekilde hareket etmesini sağlar. Dış dünya ile bağlantıda bulunurken cesaretiniz oldukça yüksektir. Kendinize olan güven duygunuzun temelinde, bilginiz, tecrübeleriniz yer alır. Kendinden emin olan birey, bu enerji sayesinde hızla yol alabilir.

  Saat 15:36 Ay-Satürn olumlu görünümü, kendinizi güçlü bir kişi olarak görme arzunuzun işaretidir. Dış dünyadaki sorumlulukları yerine getirmeden, başkalarıyla işbirliği yapmadan, hedefinizin bilincinde olmadan tam olarak bunu hissetmeniz tabii ki zordur.

  Özel hayatınızla ilgili yaşadığınız bir sorunda, sürekli başa döndüğünüz yanılgısı içindesiniz. Problemin, biraz ağır da olsa sonuca doğru gittiğini fark etmelisiniz. Bugün duygularınızda inişler çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla ummadığınız anda karşılaşabilirsiniz.