02 Ekim 2011 Aslan burcu Pazar günü yorumu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 2 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. 02 Ekim 2011 Aslan burcu Pazar günü
  02 Ekim 2011 Aslan burcu Günlük yorum
  Aslan burcu 2 Ekim Pazar günü yorumu
  [​IMG]
  Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, dünden beri etkili olan Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Sevdiğiniz kişi bugün gözbebeğinizdir. Onunla birlikte sohbet etmek, aktivitelerde bulunmak, günün güzelliklerinden yararlanmak sizi hoşnut edicidir. Bazı Aslanlar bugün ilk kez biriyle tanışma fırsatı bulabilirler. Umduğunuzdan çok daha güzel geçmesi mümkündür.


  Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm olumlu görünümü, aşkın uçsuz bucaksız enginliklerinde dolaşmanın, kendini aşkla büyütmenin işaretidir. Hem sosyal yaşımın içinde yer almak hem de hayatın güzelliklerini yüreğinizde hissetmek için bu görünüm size umut aşılayıcıdır. Gücünüzü parlatır, sizi başkalarının gözünde değerli kılar.


  Saat 15:36 Ay-Satürn olumlu görünümü, aşkta üstün taraf olma isteğinizi yükseltir. İlişkinizi ciddiyet içinde sürdürmekten ve partnerinizin dikkatini çekmekten hoşlanırsınız. Duygularınızı, arzularınızı öyle kolay dile getirmezsiniz. Ne de olsa siz bir Aslansınız. Eğer gönlü varsa anlaşmaya, size doğru yönelmeli, gücünüzü kabul ederek gönlünüzü almalıdır.