02 Ekim 2011 Akrep burcu Pazar günü yorumu

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 2 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. 02 Ekim 2011 Akrep burcu Pazar
  Pazar günü 02 Ekim 2011 Akrep burcu yıorumu
  02 Ekim 2011 Akrep burcu yorumu
  [​IMG]
  Sevgili Akrepler Pazar günümüz Yay burcunda ilerlemesi devam eden Ay etkisi altında geçecek. İyi niyetinizin, bonkörlüğünüzün hiç kimse tarafından suistimal edilmesine izin vermemeniz gereken bugün, sırlarınızı ancak güvendiğiniz kişilerle paylaşınız. Maddi konularda akıllıca hareket etmeniz yerinde olur.

  Saat 13:50 itibariyle Ay-Kuzey düğüm arasındaki olumlu görünüm, dolaysız yoldan direkt olarak –Şunu istiyorum veya buna ihtiyacım var diyebilmenizi sağlar. Para önemli bir güç ifadesidir. Onay olma arzunuz yoğundur. Ancak risk almamak için dikkatli olmakta yarar vardır. Bu görünüm, kişinin kendini ispat etmek ve merkezde olmak için varlığını dışa karşı yeri geldiğinde kibirli bir şekilde yansıtmasında destek olur.

  Saat 15:36 Ay-Satürn görünümü her konuda sarı ışık anlamındadır. Kişiye daha dikkatli olmasını, sağlama yönelmesini ikaz edicidir. Kaynaklarınızı çarçur etmemeniz ve olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için bir uyarıdır. Stratejinizi belirlemeniz halinde kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır.